reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Kurde dziewczyny zaś schizuje... właśnie sobie uświadomiłam, że ostatnia wizytę u lekarza mojego miałam trzy tygodnie temu! Od trzech tygodni nie wiem co sie dzieje z dzidzią, czy wszystko w porządku, czy w ogóle żyje... a w poniedziałek mam prenatalne, w całkiem innej klinice i już mam czarne myśli, że ide do obcego lekarza a tam sie okazuje, że serduszko nie bije... albo się przeżarłam chipsami, żelkami i bułką i wygaduję głupoty albo te upały dały mi w kość. Ale z tego co pamietam to nie tylko ja dziś mam takie czarne myśli na naszym forum :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja poprzednio brałam Falvit Mama i teraz też te zakupiłam.
Z zapachami różnie, niektóre podobają mi się nawet bardziej niż dotychczas, ale jak gdzieś poczuję np.śmieci, to aż mnie zgina wpół.
Co do imion - to jest zabawne. Od podstawówki miałam upatrzonego dla chłopca Dawid. Niestety 1)uprzedziła mnie przyjaciółka i podkradła imię, 2)mój eks szef ma tak na imię i skojarzenie schłodziło moją miłość do tego imienia. Obecnie na tapecie jest Sebastian. Lubię zdrobnienia do tego imienia - Sebek, Sebuś, Sebcio, Bastek. Ewentualnie może Aleksander? Dla dziewczynki od początku chciałam Karinę. M się nie zgodził, wymyślił Kornelię. Ponieważ jestem uparta i lubię stawiać na swoim, tym razem ja postawiłam na Oliwii i już została (teraz ma 4lata). Ale obiecałam mu, ze jeśli teraz trafi się dziewczynka, to jednak będzie Kornelia. I zamierzam słowa dotrzymać :)
 
Już po badaniu, wszystko jest w porządku. Bąbel ma 6,8 cm, tętno 153/min, przezierność 1,02 mm. Troszkę nam się przesunął termin porodu, na 03.01.2018. Wiek z USG 13+1. Ślicznie machał do zdjęć, ale nie bardzo chciał się układać do badania, trochę go Pani dr musiała wytrząsnąć. Nie pokazał nam czy coś między nóżkami jest czy nie.
Z witamin biorę folik mama 2/3 od samego początku, tak poleciła mi moja gin.
Do pracy raczej wątpię czy wrócę, umowa mi się kończy pod koniec macierzyńskiego.
Imiona już dawno wybrane, chociaż mi inne też chodzą po głowie.

Gratuluje wszystkim nowym forumowiczkom :)

@kass.es za dużo chipsów! Będzie dobrze ;)
 

Załączniki

  • 13tc.jpg
    13tc.jpg
    58,3 KB · Wyświetleń: 81
Mi dlatego bardzo pomaga detektor tetna jak mam taki kryzys... zaczynam się martwić co u bobasa to załączam :)
Teraz mam 3 tygodnie między wizytami. Objawów nie mam żadnych... a jak usłyszę serduszko to głowa spokojna od razu :D
 
@Parkolka Też to zwalam na chipsy [emoji23] Ale poważnie mówiąc, powoli zaczynam się denerwować, do poniedziałku niby tylko 3 dni a jednak to aż trzy dni! W tym weekend [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Parkolka Też to zwalam na chipsy [emoji23] Ale poważnie mówiąc, powoli zaczynam się denerwować, do poniedziałku niby tylko 3 dni a jednak to aż trzy dni! W tym weekend [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Spokojnie tyle wytrzymalas to te 3 dni dasz rade. Sprobuj zajac czyms mysli I rece, moze obejrzyj jakas fajna komedie, albo w weekend spotkaj sie z przyjaciolmi. Nic zlego sie nie dzieje a pamietaj ze Twoj stres czuje tez dzieciatko a jemu to nie potrzebne. Oddychaj spokojnie. Niektorym pomaga medytacja mi za to modlitwa. Bedzie dobrze!
 
Spokojnie tyle wytrzymalas to te 3 dni dasz rade. Sprobuj zajac czyms mysli I rece, moze obejrzyj jakas fajna komedie, albo w weekend spotkaj sie z przyjaciolmi. Nic zlego sie nie dzieje a pamietaj ze Twoj stres czuje tez dzieciatko a jemu to nie potrzebne. Oddychaj spokojnie. Niektorym pomaga medytacja mi za to modlitwa. Bedzie dobrze!

Na szczęście sobota pracująca do 14, a wieczorem 50tka teścia, wiec sie wybawimy i wytańczymy :) Zostaje w sumie tylko niedziela, czyli dzień leniucha, wszyscy beda dogorywać po imprezie, tylko nie ja [emoji41][emoji41][emoji41]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi dlatego bardzo pomaga detektor tetna jak mam taki kryzys... zaczynam się martwić co u bobasa to załączam :)
Teraz mam 3 tygodnie między wizytami. Objawów nie mam żadnych... a jak usłyszę serduszko to głowa spokojna od razu :D

A czy podawałaś namiar na niego, gdzie kupiłaś? Choć w tej ilości postów znalezienie bedzie graniczyć z cudem :) proszę zatem o info :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już po badaniu, wszystko jest w porządku. Bąbel ma 6,8 cm, tętno 153/min, przezierność 1,02 mm. Troszkę nam się przesunął termin porodu, na 03.01.2018. Wiek z USG 13+1. Ślicznie machał do zdjęć, ale nie bardzo chciał się układać do badania, trochę go Pani dr musiała wytrząsnąć. Nie pokazał nam czy coś między nóżkami jest czy nie.
Z witamin biorę folik mama 2/3 od samego początku, tak poleciła mi moja gin.
Do pracy raczej wątpię czy wrócę, umowa mi się kończy pod koniec macierzyńskiego.
Imiona już dawno wybrane, chociaż mi inne też chodzą po głowie.

Gratuluje wszystkim nowym forumowiczkom :)

@kass.es za dużo chipsów! Będzie dobrze ;)
Dzidzi piątkę przybila :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurde dziewczyny zaś schizuje... właśnie sobie uświadomiłam, że ostatnia wizytę u lekarza mojego miałam trzy tygodnie temu! Od trzech tygodni nie wiem co sie dzieje z dzidzią, czy wszystko w porządku, czy w ogóle żyje... a w poniedziałek mam prenatalne, w całkiem innej klinice i już mam czarne myśli, że ide do obcego lekarza a tam sie okazuje, że serduszko nie bije... albo się przeżarłam chipsami, żelkami i bułką i wygaduję głupoty albo te upały dały mi w kość. Ale z tego co pamietam to nie tylko ja dziś mam takie czarne myśli na naszym forum :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Czułam to samo bo wizytę u swojej dr miałam dzień po prenatalnych.
 
Do góry