reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Witam wszystkie nowe stycznioweczki :)
Co do imion - dziewczynki nie mamy pewnej choć ja bym chciała Kornelkę, natomiast co do chłopca od zawsze marzyłam o Mikołaju i na szczęście mojemu mężowi też sie bardzo podobno to imię :) Choć ostatnio Bruno spedza mi sen z powiek [emoji16]

Właśnie sobie kichnęłam i zgięłam się od razu w pol... taki bol jakby mi rozerwało podbrzusze... ciągnie do teraz ale nie tak mocno, ale uczucie rozrywania się wnętrzności :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Bruno tez mi sie podoba [emoji6]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
reklama
Ja biore kwas fioliowy. Mialam fajny pakiet kwas plus wit b12 i b6 ale.nie moge.juz go dostać tylko przez internet. Ja ze wzgledu na nadczynność jie moge brac tych calych pakietow bo tam jest jod. I tak naprawdę zastanawiam sie co sobie kupic luzem. Wit d3 mozna! Czy teraz.latem to nie?
 
Ja biore kwas fioliowy. Mialam fajny pakiet kwas plus wit b12 i b6 ale.nie moge.juz go dostać tylko przez internet. Ja ze wzgledu na nadczynność jie moge brac tych calych pakietow bo tam jest jod. I tak naprawdę zastanawiam sie co sobie kupic luzem. Wit d3 mozna! Czy teraz.latem to nie?
Mi gin każe cały czas wit.d3 brać

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
Ja biore kwas fioliowy. Mialam fajny pakiet kwas plus wit b12 i b6 ale.nie moge.juz go dostać tylko przez internet. Ja ze wzgledu na nadczynność jie moge brac tych calych pakietow bo tam jest jod. I tak naprawdę zastanawiam sie co sobie kupic luzem. Wit d3 mozna! Czy teraz.latem to nie?
Można. Ja biorę 2tys jednostek. Ale to dlatego że mam niedobór. Pani dietetyk mi zaleciła nawet 4tys i przez całą ciążę, i przez lato, ale mimo że jej ufam to trochę bałam się przesadzić i biorę 2.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas bedzie Liwia albo Hubert :) jesli chodzi o witaminy to biore m.in. femibion ale wymiebie go w najblizszym czasie na prenatal duo chyba.
 
Do góry