reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Witam :-) farbowanie - myślę że problem mogą mieć te co mają mdłości i są wrażliwe na różne zapachy, ja w poprzedniej ciąży na początku miałam ten problem
Kurde czytałam nadrabialam tyle miałam do napisania i zapomniałam, normalnie ciąża mózg mi ogranicza
Ja bym chciała być bez brzucha jak najdłużej ale już mam problem w spodniach
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie [emoji5]
Fasolek ma 23mm, ma 2 rączki i 2 nóżki ( widziałam na własne oczy ) i jest to dla mnie bardzo ważna wiadomość bo od wczoraj nie dawało mi to spokoju [emoji5]
Słyszałam serduszko [emoji5] i powiem Wam że bardzo mnie to uspokoiło.
Termin z usg dzisiaj wyszedł na 29.12 [emoji5]

Co do spodni to o jeans ach juz zapomniałam bo było mi nie wygodnie poprostu. zostały dresy, spódnice, sukienki i oczywiście getry [emoji5]

To cudowna wiadomość! Kawał Fasolki hihi :)
Ja jeszcze czekam dwa tygodnie na wizytę, już przebieram nogami bo ostatnio był pusty pęcherzyk i takie jakies czarne myśli mnie czasem nachodzą :)

Ja dziś ubrałam sukienkę i defacto rozm. 34 i uznałam że jezeli rozrosnę sie tylko w brzuchu, to bedzie idealna na pare miesięcy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To cudowna wiadomość! Kawał Fasolki hihi :)
Ja jeszcze czekam dwa tygodnie na wizytę, już przebieram nogami bo ostatnio był pusty pęcherzyk i takie jakies czarne myśli mnie czasem nachodzą :)

Ja dziś ubrałam sukienkę i defacto rozm. 34 i uznałam że jezeli rozrosnę sie tylko w brzuchu, to bedzie idealna na pare miesięcy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Tez tak mam ostatnio byl puste pecherzyki i czasrm rowniez nachodza mnie czarne mysli a do wizyty zostal mi 6 dni :*
Miejmy nadzieje ze bedzie wszystko dobrze :)
 
Tez tak mam ostatnio byl puste pecherzyki i czasrm rowniez nachodza mnie czarne mysli a do wizyty zostal mi 6 dni :*
Miejmy nadzieje ze bedzie wszystko dobrze :)

Musi być dobrze, nic nam się nie dzieje, nie ma boleści, krwawień - to co może być zle? Trzeba być dobrej myśli mimo iż czasem jest trudno :)
Jedyna rzecz jaka mnie martwi to brak objawów ciążowych [emoji53] Ale nie każda kobieta jest taka sama, każda ciąża jest inna wiec tym sie pocieszam :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Musi być dobrze, nic nam się nie dzieje, nie ma boleści, krwawień - to co może być zle? Trzeba być dobrej myśli mimo iż czasem jest trudno :)
Jedyna rzecz jaka mnie martwi to brak objawów ciążowych [emoji53] Ale nie każda kobieta jest taka sama, każda ciąża jest inna wiec tym sie pocieszam :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Mam bardzo podobnie zadnych objawow ciazowych procz piersi :) ostatnio nawet do 21 ledwo siedze tak mnie muli na spanie. Tez tak sie pocieszam wyniki mam dobre raczej , zero krwawien i bolesci

To musi byc dobrze :)
 
Musi być dobrze, nic nam się nie dzieje, nie ma boleści, krwawień - to co może być zle? Trzeba być dobrej myśli mimo iż czasem jest trudno :)
Jedyna rzecz jaka mnie martwi to brak objawów ciążowych [emoji53] Ale nie każda kobieta jest taka sama, każda ciąża jest inna wiec tym sie pocieszam :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny na pewno będzie wszystko dobrze, musi być ;)

Ja też nie mam praktycznie żadnych objawów, tylko piersi bolą przy dotyku
 
Tez mam wesele we wrzesniu i sie zastanawiam jaki brzuchol bede miec jesli to beda blizniaczki tez poczekan z kupnem sukienki do sierpnia :)
 
Tez mam wesele w sierpniu ale to będe bliżej sierpnia szukała bo nie wiem na ile urosnę ;)

Lake super wiadomości ;)

Co do farbowania opary, zapachy i chemia z farb nie wchłania sie przez skore do krwiobiegu wiec nie ma szans zeby dostali sie do dzidziusia ;)

Ania o tak z bliźniakami to możesz mie. Juz pokaźny :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Nina25 trzymam kciuki żeby fasolka nadgoniła!!!
@Lake882 widzisz jak super :-)

Ja czekam na wizytę 07.06, chyba wtedy też się już bardziej uspokoję.

My mamy w tym roku wesele we wrześniu i w październiku 2, w tym samym dniu więc jedno nam odpada. Dobrze, że maraton weselny mamy w przyszłym roku bo w tym chyba bym nie wyrobiła fizycznie na 6 weselach... a tyle nam się szykuje za rok :-)

Ja też już jestem siwa, ale chyba poczekam jeszcze trochę z farbowaniem... tylko na moich ciemnych włosach to widać takie żywe srebro. Na razie jeszcze się kamufluję ;-)
 
reklama
Szarotka dlatego poleciałam chociaż po szamponetke i na włosach się trzyma a na sreberkach już nie..
Ania199 masz większy apetyt? Mi brzuchol też bardzo urósł ale czekam do czerwca.
Lovi23 a mnie wciąż piersi nie bolą, bolały chyba 2tyg i ból przeszedł chociaż jak dam pierś synkowi to się zwijam, bo ma ząbki i nowy wychodzi..
 
Do góry