reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Aaniaa1983 piękne wieści GRATULUJE!
U nas wieści niestety gorsze....Pchełka ma zaledwie 3,5mm jest widoczne echo ale bez wyraźnej akcjo serduszka... w następny piątek kontrol jeśli maleństwo nie podgoni czeka mnie zabieg i kolejne w moim życiu pożegnanie....

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
Dziękuję!!!
Nie martw się wszystko będzie dobrze, wiem że łatwo jest mówić, a gorzej zrobić jak człowiek się martwi, ale trzeba mieć wiarę iż będzie dobrze, maleństwo to odczuwa. Mała kruszynka na pewno nadgoni. TRZYMAM MOCNO KCIUKI ZA TWOJEGO MAŁEGO ANIOŁKA! ! !
 
reklama
Lovi bardzo mi przykro ;(

Lake powodzenia na wizycie

Aaniaa gratuluje wizyty !

Nina trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze &&




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Bbubbka a to piękny dzień ja się martwię bo mam dziwne bóle ale gin powiedziała że to chyba normalne, jak będę się gorzej czuła to mam jechać na IP.

Lovi23 a to pewnie podobny wiek ciąży mamy, chociaż ja datę porodu będę mieć wyznaczoną dopiero 5czerwca bo poprzednio tylko pęcherzyk był.
A z glukozą zawsze mam do 94, nawet jak słodyczy nie jem, ale dlatego zrobię sobie dietę dniową przed badaniem, żadnych tłustych serów białego pieczywa i słodyczy może wynik będzie w porządku.w poprzedniej ciąży też miałam 94 i jedna pow że jest ok, że może być i ponad [emoji817], bo to ciąża a gin że mam cukrzycę leczona dieta..
Bądź tu mądry..

Lake 882 trzymamy kciuki!

Aaniaa1983 no może będzie prezencik dla mamy ;) dobrze że zdrowo się rozwija

Nina25 jest jeszcze nadzieja,może nie będzie źle. Witaminy bierzesz? Może warto spróbować.

Ania199 dokładnie lekarz na mocz także powinien zwracać uwagę. Koleżanka miała w krwi i moczu a więc cukrzyca była stwierdzona.
 
Cieszę się, że Wam rosną Fasoliny :)

Aaniaa, ja może zrobię prezent swojemu dziadkowi na urodziny, termin na 8 stycznia, a On jest z 5-tego, miałby pierwszego prawnuka na 78 urodziny.
Nina, nie stresuj się trzeba być dobrej myśli! Będzie dobrze :)

Dziś dzień mleka, będę świętować śniadaniem ;)
 
Ania199- no właśnie u mnie w moczu nie ma cukru, to może nie będzie źle [emoji3] Może doktorka nie złapie się za głowę jak pójdę z wynikami
 
Ania199- no właśnie u mnie w moczu nie ma cukru, to może nie będzie źle [emoji3] Może doktorka nie złapie się za głowę jak pójdę z wynikami

A kiedy masz wizyte ?:)

Wiecie ja mam takie okrutne pragnienie pije pije i nic jej jakie to meczace juz nie wiem co pic :/
 
Nina który tydzień ciąży jest u Ciebie?
Ania idziemy razem na wizyte [emoji2]
A tak z innej beczki, jak jest u was ze zmiana obwodu w pasie ? [emoji1] ja najszczuplejsza nie jestem ale dzisiaj juz na styk dopinam spodnie ktore byly w miare luzne. A to dopiero początek.
 
reklama
A kiedy masz wizyte ?:)

Wiecie ja mam takie okrutne pragnienie pije pije i nic jej jakie to meczace juz nie wiem co pic :/
Mam wizytę 06.06


Mnie też już dżinsy cisna dlatego w nich nie chodzę, brzuszka też wciągnąć się nie da, z tym że z rana wyglądam jeszcze normalnie to wieczorami jakbym była w 5 miesiącu ciąży [emoji3]
 
Do góry