reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Super uczucie jak dziecko kopie [emoji7] uwielbiałam bardzo mnie to uspakajali a pierwszy kopniak popłakałam sie jak dziecko przy tym [emoji5]

Toruninka moja pospi do 7-8 wiec nie jest złe i zasypia zazwyczaj koło 20 ale zanim ja sie ogarnę to tez 22 dopiero do łóżka...
moja ostatnio miała dwudniowa gorączkę cały dwa dni przespała na mnie bo nie dała sie odłożyć dzis zobaczyłam drugiego zabka [emoji5]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki za miłe przywitanie :)
My z groszkiem siedzimy sobie na L4, praktycznie od samego początku.
Po pierwsze ze względu na pierwszą ciążę, która zakończyła się porodem przedwczesnym z powodu niewydolności szyjki, niestety bez happy endu. Moja córeczka już skończyłaby w lutym 5 lat... O drugą ciążę staraliśmy się od stycznia 2016 więc prawie 1,5 roku... hormony rozjechaly mi się po tabletkach anty :/
Po drugie... niski progesteron i prawdopodobnie przez to plamienie przed terminem @ ale moja doktorka woli dmuchać na zimne :)
No i też między innymi dlatego lykamy 2×1 duphaston

No więc jak siedzimy w domu, dużo odpoczywamy i oglądamy seriale to sennosci i zmęczenia tak nie odczuwam :D Nic dziwnego.
Mdłości też nie mam- z córką, w tych juz tygodniach przytulalam porcelane.
Jedyny objaw to bolące piersi... a to już za chwilę 8 tydzień będzie, skończony. :)
 
Ostatnia edycja:
A i miałam was jeszcze zapytać. Dziś zrobiłam podstawowe badania i glukoza mi wyszła podejrzana... wynik 94.
W internecie wyczytalam, że u ciężarnych to tak do 92. Jestem ciekawa co na to moja doktorka powie [emoji52]
 
Witam! Tak jak obiecałam piszę dziś aby podzielić się z Wami wynikami z pierwszej wizyty.
A więc maluszek ma już prawie 2cm :-) wszystko jest w porządku, pani doktor pokazała mi na u,s,g. rączki, nóżki i bijące pięknie serduszko! Termin porodu mam na 6 stycznia:-) Ja urodziny mam 4 stycznia więc wszystko się może darzyć :-)
 
Aaniaa1983 piękne wieści GRATULUJE!
U nas wieści niestety gorsze....Pchełka ma zaledwie 3,5mm jest widoczne echo ale bez wyraźnej akcjo serduszka... w następny piątek kontrol jeśli maleństwo nie podgoni czeka mnie zabieg i kolejne w moim życiu pożegnanie....

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
A i miałam was jeszcze zapytać. Dziś zrobiłam podstawowe badania i glukoza mi wyszła podejrzana... wynik 94.
W internecie wyczytalam, że u ciężarnych to tak do 92. Jestem ciekawa co na to moja doktorka powie [emoji52]

O a u mnie wyszla az 96 ale wypilam szklabke soku o 5 i nie wiem czy przez to ale norma na wynikach mi.pokazuje 99 :)

A czytalam gdzies w necie to i w moczu musi byc glukoza :) a u mnie np jest zerowa.
Wiec nie wiem ja mam wizyte 31.05 to sie okaze :)

A w morfologi krwi mam podwyzszone MCHC wynosi 35,8 i tez nie wiem co to znaczy
 
Aaniaa1983 piękne wieści GRATULUJE!
U nas wieści niestety gorsze....Pchełka ma zaledwie 3,5mm jest widoczne echo ale bez wyraźnej akcjo serduszka... w następny piątek kontrol jeśli maleństwo nie podgoni czeka mnie zabieg i kolejne w moim życiu pożegnanie....

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app

Może jest młodsza? Trzymam kciuki :*
 
reklama
Do góry