reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Nawet jak nie bedzie jeszcze serduszka to najważniejsze sprawdzić czy dobrze ciąża jest umiejscowiona, jaki jest duży pęcherzyk :) U mnie był sam pęcherzyk, bez widocznego zarodka a jak cieszyło :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez widział tylko pecherzyk.dr zrobił fotę i się rozcxulalam w domu ogladajac :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Xssenia moim zdaniem nie warto, tętno przez detektor zazwyczaj slychac jak juz czuć ruchy, a jak będziesz czuła ruchy to detektor Ci nie będzie potrzebny ;)
A tak to jak nie usłyszysz serduszka to tylko niepotrzebnie będziesz sie nakręcać...

Lovi witaj ! Zapraszamy ;)
Ashia rownież witaj !

Mój mały cud jeszcze nie śpi i harcuje, a jestem tak wykończona i spiaca ze ledwie na oczy patrzę, tez tak macie ze cały dzień byście spały ??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Niestety bicie serduszka jest dla nas niewidoczne :) To moja pierwsza ciąża, nie moge sie doczekac ruchów dziecka :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak. Cudne uczucie.pamietam jak mnie synuś kopnął po raz pierwszy.po porodzie brakowało mi tego :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi wczoraj dr widział pecherzyk. A kolejna wizyta za 3 tyg. Dodał ze mogę podjechać i sprawdzi czy pecherzyk się powiększa to znak że się rozwija. A za 3 tyg juz powinno widać serduszko.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bbubbka doskonale Cię rozumiem. Wstaje o 5zasypia 22 ja trochę później zanim poogarbiam w domu i zjem i padam. A jeszcze znów ząbkuje to masakra co chwilę wstaje i płacze. Niespokojny sen chociaż dziś cały dzień mi przespał i boję się czy w porządku wszystko.
Mono1984 tak jak kopnie brzusio na początku to rozczula ale jak w 9wali w żebra i spać nie daje to chcę się już rodzić ;)
 
reklama
Moja mnie kopię identycznie do tej pory, 2 lata z drugiej strony brzucha :)
Najbardziej rozczulajace jest to, że do spania przybiera takie pozycje jak w brzuchu :)
 
Do góry