reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
I mnie tez jest taka opcja [emoji12]
No ale ja pociągnę w niepewności do 12 tygodnia [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Laurix wow [emoji43] gratuluje!

Ja w poprzedniej ciazy tez mialam wizyty co 4 tyg. Pod koniec juz czesciej.

A co do tego, ze kazda ciaza inna ja w pierwszej czulam sie super. Jedynie jak bylam glodna to robilo mi sie niedobrze. A teraz to sie czuje jak zwloki. Nie mam na nic sily i jakos mi tak zle bleee.

Z zachcianek w pierwszej zaczelam od cytryn, pozniej byl rosol, a jeszcze pozniej slodycze jadlam na kilogramy. A teraz w sumie nie wiem na co mam chec. Wczoraj np. chcialo mi sie frytek i zjadlam na raz 2 talerze [emoji50]
 
Bete robiłam raz i to było we wtorek. 712. Lekarz mówił, ze jak na ten tydzień (wtedy byłam w 4 teraz już 5) to bardzo wysoka beta i albo ciąża jest starsza albo mnoga. Według tych dwóch kropek na dzisiejszym usg tygodnie się zgadzają :D
 
Kurcze ja jestem niby w 6 moze poczatek 7 teraz i mialam w poniedzialek prawie 7000,wiec tez mam moze szansę :-) jutro ide do lekarza.
 
Ja poczekam na wizyte u ginekologa juz [emoji4] bo wstyd sie przyznać ale od połogu nie byłam na żadnej wizycie [emoji12] wiec i tak i tak musze sie przejść [emoji4] jak będę miała chwile to przejrzę wcześniejsze wypowiedzi zeby bardziej Was poznać.

Pomimo tego ze ciąża była planowana teraz troche sie zaczynam stresować jak sobie poradzę z dwoma maluchami (różnica 2 lata) [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U nas też będzie różnaca 2 lat :) Liczę na to, że z ate 8 miesięcy Oluś będzie bardziej samodzielny ;) Poki co walczymy o odstawienie od cyca i jest cięzko...
 
Bete robiłam raz i to było we wtorek. 712. Lekarz mówił, ze jak na ten tydzień (wtedy byłam w 4 teraz już 5) to bardzo wysoka beta i albo ciąża jest starsza albo mnoga. Według tych dwóch kropek na dzisiejszym usg tygodnie się zgadzają :D

O choinka, ja bede robiłam w poniedziałek i wynosiła 420 a wczorajszy wynik po 48h wyniósł 984 [emoji33][emoji16] Ciekawa jestem co ja zobacze na swoim usg ktore dopiero za dwa tygodnie! :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry