reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
ojej kilka dni mnie nie było a tyle nowych mam:).
Odnośnie do wpisów: to będzie jak Bóg pozwoli nasze 3 Dzieciątko i sadze ze tak jak u was ci którzy się dowiedzą stwierdza ze jesteśmy szaleni albo jeszcze lepiej ze pokusiliśmy się na 500+( bo tez takie komentarze słysze o parach majacych więcej niż jedno dziecko- przykre ale niestety prawdziwe zawisc ludzka nie ma granic ).
Przyjmuje na razie wyłącznie kwas foliowy.
Po poronieniu odczekaliśmy 3 miesiące i udało się NAM (tak zalecił lekarz)
Ja tego w ogóle nie rozumiem. Jak można tak komentować czyjeś życie i decyzje? Niech każdy się zajmie sobą. Czy ktoś chce mieć jedno dziecko czy piątkę - nie moja sprawa! Po prostu szanuję decyzję, i do przodu. Niektóre komentarze ("nie umiecie się zabezpieczać?" "na 500+ lecicie") to na prawdę niski poziom... Tak tragiczne, że aż śmieszne ;)
Przecież bylibyśmy szczęśliwsi, gdybyśmy nie obgadywali, nie komentowali, a szanowali się wzajemnie i byli po prostu mili i życzliwi :)
 
reklama
U mnie ewidentnie widac juz tylko 1 kreske... niestety. Życzę wszystkim powodzenia ! Dziewczyny po stracie w tak wczesnej fazie trzeba odvzekac jakis czas do nadtepnych staran ?
Tak mi przykro :(
My z mężem po wczesnym poronieniu w grudniu od razu dostaliśmy zielone światło od lekarza, jednak my zdecydowaliśmy zrobić przerwę. Mnie trochę to przerosło, za ciężko się było zebrać i pozbierać..
 
Czesc jestem tu nowa. Dzis zobaczyłam druga blada kreseczkę ba teście i choc miałam mala nadzieje to nie spodziewałam się jej. Mąż jeszcze nie wie. Nie wiem w jaki sposób mu powiedziec to nasza druga dzidzia. Jedna spi juz w łóżeczku i ma 11 miesiecy
 
Czesc jestem tu nowa. Dzis zobaczyłam druga blada kreseczkę ba teście i choc miałam mala nadzieje to nie spodziewałam się jej. Mąż jeszcze nie wie. Nie wiem w jaki sposób mu powiedziec to nasza druga dzidzia. Jedna spi juz w łóżeczku i ma 11 miesiecy

Gratuluję [emoji8] widzę , że mamy dzieci praktycznie z jednego miesiąca i roku :) moja też 09.05 będzie miała 11 miesięcy [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc jestem tu nowa. Dzis zobaczyłam druga blada kreseczkę ba teście i choc miałam mala nadzieje to nie spodziewałam się jej. Mąż jeszcze nie wie. Nie wiem w jaki sposób mu powiedziec to nasza druga dzidzia. Jedna spi juz w łóżeczku i ma 11 miesiecy
Gratuluję! :)
Heh, chciałam zrobić mężowi niespodziankę i jakoś tak fajnie mu to przekazać, ale nie wytrzymałam i kilka godzin po pierwszym teście w pracy się wypaplałam, że okres się spóźnia i kreseczka druga blada się pokazała :-D:-D
 
Mamusie które sa w 6/7 tygodniu miałyście juz jakies pierwsze poranne mdłości bądź omdlenia ?
Mi wychodzi że jestem około 6 tygodnia i od paru dni mnie mdli, raz bardziej raz gorzej. Co do omdleń do miałam tylko jedno uderzenie gorąca na samym początku, jeszcze dzień przed spodziewanym okresem. Co do innych objawów do dokucza mi wyczulony węch :S
 
reklama
A ja nie mam żadnych nudności i aż mnie to martwi [emoji13] ale dopiero czwarty tydzień mi leci

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Do góry