reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Wg lekarza powinnam mieć też 3 kg na plusie, a ciagle jest waga wyjściowa ;) ale mnie to nie martwi, a brzuszek już mam :) Ja zawsze miałam brzuch "przyklejony" do pleców, a teraz co rano to widze sterczący brzuszek :) Jutro rano zrobie zdjecie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Zrób koniecznie, bo nie wierzę! [emoji6]

Już bym chciała mieć brzuszek, a nie pojawiającego się i znikającego balona.
Wczoraj wpadłam na genialny pomysł zapinania spodni na gumkę od włosów [emoji23] przynajmniej portki się nie rozpinają przy wzdęciach po całym dniu siedzenia przed kompem.
 
reklama
@kass.es super, gratulacje! :-)

Wiecie to chyba mój leniuch był jeszcze większy, a badanie było w 12t5d- muszę sprawdzić rozmiar :))

Dziadka dzisiaj nie operują... za dużo operacji i któraś się przedłużyła, tak więc czekamy do jutra...

Odebrałam wyniki, mocz OK, a TSH spadło do 2200 po lekach. Odkurzyłam i umyłam auto mężowi, zostało mi wywiesić pranie i wziąć się za prace, a potem jakiś obiad, ale nawet nie chce mi się gotować.

U mnie waga mało co drgnie, 0,3 na plusie. Brzuszka też nie widać, jedynie jest taki wydęty jakby go wzdęło i to bardziej wieczorem i wszyscy mówią, że nic po mnie nie widać, ale lepiej czuję się w spodniach na gumkę ;-)
 
@Funia90 dzięki za słowa otuchy :) powiedzmy, że już dzisiaj się ogarnęłam, podeszłam racjonalnie i to samo sobie kładę do głowy co napisałaś.
Ja tam też żadnego rozciągania nie czuję, w ogóle mnie brzuch nie boli ;)
 
@kass.es super, gratulacje! :-)

Wiecie to chyba mój leniuch był jeszcze większy, a badanie było w 12t5d- muszę sprawdzić rozmiar :))

Dziadka dzisiaj nie operują... za dużo operacji i któraś się przedłużyła, tak więc czekamy do jutra...

Odebrałam wyniki, mocz OK, a TSH spadło do 2200 po lekach. Odkurzyłam i umyłam auto mężowi, zostało mi wywiesić pranie i wziąć się za prace, a potem jakiś obiad, ale nawet nie chce mi się gotować.
Lepiej, że przenieśli operację niż by mieli dzisiaj byle jak robić, aby zrobić....
 
Dziewczyny za wszystkie trzymala kciuki i te zagrożone i te zdrowe ciąże.
@szarotka27 nie martw się, napewno dziadek nie chciałby żeby coś źle się zadziało z Tobą i dzidziulem z Jego powodu. Dziadkowie to najlepsza instytucja jaką mógłbyć wymyślić swiat. Też całe życie miałam komplet dziadków, do tej pory jestem rozpieszczana na ile tylko są w stanie taką starą babe rozpieszczać :) Raczysko jest straszne, mój jeden dziadek walczy już 7-8 lat, ma za sobą operacje, chemioterapię, na szczęście zwierzak jest w uśpieniu. Drugiego dziadka pożegnaliśmy półtora roku temu, rak był nieoperacyjny i dziadek nie kwalifikował się na chemię. Każdy ma swoją pisaną drogę.
Napewno dziadek nademną czuwa i chciałby żebym była szczesliwa, zawsze tak powtarzał.
@kass.es tak panikowałaś, a dzidziuś rośnie jak na drożdzach ^^ mój też na razie większy niż powinien, w 12+5 tc 6,8cm i termin porodu do przodu
 
reklama
Cześć dziewczyny :) moge dołączyć? Termin wypada na 17 stycznia. Jest to moja 2 ciąża. Mam córeczkę z lutego 2014.różnica prawie 4 latka :) ciekawe jak to będzie :) staraliśmy sie ponad 1,5 roku i udało sie. Prenatalne 6 lipca :) po cichutku licze na chłopca

Hej, mamy trochę wspólnego. Ja mam córę z czerwca 2013 :) i też staralismy sie 1,5 roku o obecne maleństwo. ja mam przeczucie, że będzie chłopiec, ale chciałabym drugą dziewczynkę :)
 
Do góry