reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Jesteśmy już po prenatalnych, tyle się naczytałam, że trwają one pol godziny, czasem i dłużej a tu 10 minut i koniec :) Z Dzidzią wszystko w porządku, dwie nóżki, dwie raczki, kręgosłupek, sliczny nosek, wszystko idealnie :) I niespodzianka - mierzy aż 6,6 cm [emoji16] A dziś dopiero 12+0!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Jesteśmy już po prenatalnych, tyle się naczytałam, że trwają one pol godziny, czasem i dłużej a tu 10 minut i koniec :) Z Dzidzią wszystko w porządku, dwie nóżki, dwie raczki, kręgosłupek, sliczny nosek, wszystko idealnie :) I niespodzianka - mierzy aż 6,6 cm [emoji16] A dziś dopiero 12+0!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super wiadomości, normalnie mały olbrzym [emoji6] a mi się moja Zosia duża wydawała! O płci nic a nic? Mnie to zawsze najbardziej ciekawi[emoji16]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
Jesteśmy już po prenatalnych, tyle się naczytałam, że trwają one pol godziny, czasem i dłużej a tu 10 minut i koniec :) Z Dzidzią wszystko w porządku, dwie nóżki, dwie raczki, kręgosłupek, sliczny nosek, wszystko idealnie :) I niespodzianka - mierzy aż 6,6 cm [emoji16] A dziś dopiero 12+0!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super że wszystko ok :-)
 
@kass.es gratulacje, cieszę się, że wszystko w porządku!

I muszę przyznać, że bardzo pociesza mnie fakt, że masz już takie "duże" dziecko a brzucha wcale [emoji6] bo martwię się, że mój brzuch się nie zmienia, a jak to możliwe skoro w środku ktoś rośnie... [emoji23]
I gadam do tej mojej blastki, jak nienormalna, ale jeszcze mam cały tydzień czekania na usg i na głowę mi pada...
 
@kass.es gratulacje, cieszę się, że wszystko w porządku!

I muszę przyznać, że bardzo pociesza mnie fakt, że masz już takie "duże" dziecko a brzucha wcale [emoji6] bo martwię się, że mój brzuch się nie zmienia, a jak to możliwe skoro w środku ktoś rośnie... [emoji23]
I gadam do tej mojej blastki, jak nienormalna, ale jeszcze mam cały tydzień czekania na usg i na głowę mi pada...
Kejka jeszcze będziesz płakać jak butów nie będziesz mogła zawiązać przez bebzol :D
 
Kess gratuluje zdrowego dzidziusia ;) szybko poszło bo zapewne współpracował :D duży bobasek ;)

Pulinka witaj ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :) moge dołączyć? Termin wypada na 17 stycznia. Jest to moja 2 ciąża. Mam córeczkę z lutego 2014.różnica prawie 4 latka :) ciekawe jak to będzie :) staraliśmy sie ponad 1,5 roku i udało sie. Prenatalne 6 lipca :) po cichutku licze na chłopca
fajnie, że dołączyłaś!
 
reklama
Dziewczyny tu Pulinka-to bedzie nieaktualne .. mialam jakies stare konto i zle sie zalogowalam.dopiero po fakcie zobaczylam....Gratuluje udanych wizyt :) kass mamy ten sam termin :) tez mam dzisiaj 12.0 . prenatalne za,3 dni. Faktycznie duza dzidzia :)
 
Do góry