reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Hmmm...czy w ogóle jeszcze ktoś tak jak ja planuje pracowac do końca listopada?
Chyba raczej nie, a przynajmniej nie kojarzę
Ja to będę chciała wykorzystać ten czas zwolnienia dla moich dziewczyn. Starsza idzie do 4 klasy więc nowy etap w jej życiu, młodsza idzie do przedszkola więc też dla niej nowość. Chodziła wcześniej przez rok do złobka ale poszła jak miała 10 miesięcy i nie pamięta już. Chorowała 3 tygodnie i tydzień była zdrowa i tak miesiąc w miesiąc, mam nadzieję że teraz będzie innaczej
 
Ja chciałam pracować tak długo, jak będzie się dało, ale mój mąż się temu przeciwstawił. I w sumie dobrze. Ja niby też dobrze znoszę ciążę, nie wymiotowalam ani razu, ale przez te senność i wieczne zmęczenie nie wyobrażam sobie teraz chodzić do pracy. Dlatego @kass.es idź na zl, chociaż na tydzień i trochę odpocznij.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmmm...czy w ogóle jeszcze ktoś tak jak ja planuje pracowac do końca listopada?

Ja chciałam pracować do listopada, o zwolnieniu myślalam raczej na zasadzie krótkotrwałym typu raz tydzien, raz dwa, kwestia samopoczucia i tego jak sie bede czuć. Na chwile obecną mam dylemat, bo z jednej strony bym poszła ale z drugiej w domu idzie sie wykończyć od siedzenia! Druga sprawa, chcemy jechac nad morze albo do Zakopanego, nie miałabym obaw aby wybrac się na L4, ale z drugiej strony strony trochę tego urlopu jeszcze mam, wiec moze wykorzystam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny podziwiam Was ja ledwo zyje po godzinie roboty w domu. i drzemki w ciagu dnia musze robic. nie mowiac o wymiotach mdlosciach i biegunkach. nie dalabym rady pracowac. poza tym mam bardzo oslabiony organizm (duzo lekow, antybiotykow) i balabym sie, ze bede infekcje lapac-praca w szpitalu
 
reklama
Ja caly czas wymiotuje i mnie mdli. Nie az tak jak 2 tyg wczesniej ale nadal. Naleze do osob ardzo aktywnych i nie usiedzialabym w domu! Lubie w pracy miec aktywny dzien mimo zlego samopoczucia a po poludniu odpoczac. Odbieram o 15.30 na spokojnie corki ze szkoly i potem troche pracg w domu i kanapa :-)
 
Do góry