reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Hej Dziewczyny!!
Jestem po wizycie-usg I jestem przeszczesliwa zelaszcza po bolach z poczatku tygodnia! Dzieciatko normalnie odwrocilo glowke w nasza strone I jakby wiedzialo ze patrzymy I zaczelo ruszac raczkami zgietymi w loksciach I nozkami!! Normalnie przypomnialo mnie z silowni jak biegalam pare miesiecy temu Dzis mamy 11 tydzien I 3 dzien! Dzieciatko ponad 4,2 cm!
Teraz we wtorek mam 12 tygodniowym usg I juz powiedzeli ze kwalifkuje sienna czestsze wizyty z racji wady wrodzonej I ryzka przedwczesbego porodu. Bardzo mnie to uspokoilo zwlaszcza w angielskim systemie opieki!!!

Dzieki Kochane za slowa wsparcia I zainteresowanie!!! Doceniam [emoji173]️
Super. W poprzedniej ciąży miałaś zagrożenie porodem przedwczesnym?
Ja też z tego powodu będę miała teraz wizyty co 2 tygodnie, moja doktorka nie chce przegapic skracajacej się szyjki :)
 
reklama
Magiczna super wiadomosci! Tez bym chciala znowu pooglądać malenstwo a tu do 28 musze czekac.
Ja mam 35 a m 39. Starszuki w waszym gronie ;-) razem ponad 12 lat
 
Super. W poprzedniej ciąży miałaś zagrożenie porodem przedwczesnym?
Ja też z tego powodu będę miała teraz wizyty co 2 tygodnie, moja doktorka nie chce przegapic skracajacej się szyjki :)

Dzieki Lovi,

Super ze masz wizyty tak regularne I jestes w dobrych rekach!
Niestety dwie ciaze poronilam a kolejna byla ciaza pozamaciczna. A przedwczesny porod prawdopodobny z racji ze mam dwie macice I rosnace dziecie moze nie miec tyle miejsca co powinno przez ta druga... :(
 
Magiczna super wiadomosci! Tez bym chciala znowu pooglądać malenstwo a tu do 28 musze czekac.
Ja mam 35 a m 39. Starszuki w waszym gronie ;-) razem ponad 12 lat


Tita zleci zobaczysz! Choc wiem ze to wyczekiwanie sie dluzy!
Ja mam 34 a maz bedzie mial 33 na koniec roku, a jestesmy razem prawie 8 lat.
 
Dzieki Lovi,

Super ze masz wizyty tak regularne I jestes w dobrych rekach!
Niestety dwie ciaze poronilam a kolejna byla ciaza pozamaciczna. A przedwczesny porod prawdopodobny z racji ze mam dwie macice I rosnace dziecie moze nie miec tyle miejsca co powinno przez ta druga... :(
Trzeba być dobrej myśli.
U mnie niestety szyjka zawodzi, ale wierzę, że tym razem będzie inaczej i dotrwamy do końca [emoji4] i urodzimy zdrowe bobasy.
 
Tak z ciekawości, chłopak w jakim wieku?
Ja w pierwszą ciążę zaszłam mając 17 lat, urodziłam po 18.
Niestety ale do tej pory uważam, że moje ciało chyba nie do końca było gotowe... poród przedwczesny w 24tc, malutka żyła 2 dni.

Uważaj kochana na siebie i dbaj [emoji6]

A apropo wieku, to może podzielimy się nim ? [emoji3] Ja mam 24 lata, mój Tz 28.
No i jesteśmy razem już 7 lat [emoji3]

Ja mam 27 lat, mój mąż 29. Razem jesteśmy 7 lat z czego małżeństwem prawie 3. To nasz pierwszy dzidziuś - choć wg teściów i rodziców drugi bo pierwszym był kot [emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam 36, mój mąż 40 :) ciąża obecna nie była planowana, ale cieszymy się bardzo starsza córka jeszcze nie wie o rodzeństwie - jak będzie brzuch widać, to jej powiemy ;) współczuję Wam mdłości itp - ja miałam je od 6 do 8 tygodnia. Byliśmy wtedy na urlopie w Hiszpanii- nawet zapach pieczywa wywoływał u mnie mdłości i odruchy wymiotne ... po powrocie miałam dwa razy krwotoki okropne - ale teraz jest dobrze. Już nie mogę się doczekać stycznia :) A po drodze jeszcze tyle fajnych, ale stresujacych momentów.... typu prenatalne.
 
reklama
My z mezem w tym roku oboje 31 razem 7lat i 1corka 6letnia w dorobku :) Michalina jak miala 3tygodnie zachorowala na zapalenie opon i w bonusie dostala mozgowe porazenie ale dajemy rade. Teraz tylko mam nadzieje ze maluchy donosze jak najdluzej bo 3 rehabilitacje nas wykoncza

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry