reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Cześć dziewczyny ☺
Chyba Was nie nadrobię bo od piątku tu praktycznie nie zaglądałam ☺ w weekend odpoczywałam z mężem.
A wczoraj miałam trochę spraw do ogarnięcia ☺
Krew na badania oddana i jutro wyniki a wyniki z pappa w przyszłym tygodniu na usg prenatalnym. trzemajcie kciuki ☺ miłego dnia
 
reklama
Michasia kiedy najwcześniej to nie wiem, ale z Zu na badaniach prenatalnych lekarz mi powiedział ze będzie dziewczynka to było 12+4 ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja ostatnio poznałam płeć w 16-17 tygodniu bo mała się super ułożyła. Ale koleżanka poznała płeć dopiero półtora miesiąca przed porodem bo córeczka dobrze się ukrywala. Znajoma z pracy cała ciążę słyszała że będzie córeczka a przy porodzie okazało się że chłopak ;-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tyle wpisów do nadrobienia - i to tylko z dziś! ;)
Póki pamietam to odpowiadam choć pewnie połowy już nie pamietam...
Co do Chorwacji, mamy propozycje jechac 1 września w 8 osob, wynajętym busem, na razie nie potwierdziliśmy bo 20 sierpnia jedziemy na Mazury a ode mnie na Mazury jest prawie 6 godzin jazdy samochodem wiec wtedy ocenie czy jestem w stanie jechac. Kocham Chorwację i obawiam sie ze bede robic wszystko by było mi wygodnie hihi.
Taaa... i już nie pamietam na co miałam jeszcze odpisać [emoji16]
Zmeczenie wczoraj w pracy przebiło wszystko, ledwo funkcjonowalam, za to wieczorem obejrzeliśmy film "Kot Bob i ja" i cały film przeryczalam. Nie wiem czy to te hormony czy po prostu historia z kotem, a koty działają na mnie jak dzieci [emoji87] Przepiękny film, polecam!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja przy synku płeć poznałam dopiero w 8 miesiącu, tak bardzo chciałam wiedzieć a kupowałam wszystko w beżu i neutralnych kolorach :) nie chciał nic maluch w brzuchu pokazać. Teraz mam nadzieję że będzie szybciej

Dzisiaj moja koleżanka rodzi, też nie znają płci :)
 
No to du...pa. Ja to się dowiem dopiero około 20 tygodnia.
Jutro będzie za wcześnie...
w 12 tygodniu mi nic nie pisną jak nawet będą podejrzenia bo to UK.

Ach a już myślałam ze może coś chociaż się dowiem przypuszczalnie...

Bardzo,bardzo chciałabym druga dziewczynkę ale czuje ze będzie chłopak.
Jestem prawie pewna.


Miłego dnia.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja przy synku płeć poznałam dopiero w 8 miesiącu, tak bardzo chciałam wiedzieć a kupowałam wszystko w beżu i neutralnych kolorach :) nie chciał nic maluch w brzuchu pokazać. Teraz mam nadzieję że będzie szybciej

Dzisiaj moja koleżanka rodzi, też nie znają płci :)
Zawsze podziwialam tych co nie chcieli znać wcześniej płci, ja to bym nie wytrzymała

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry