reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Cześć dziewczyny :)
Szacun za czas na pisanie ;) Jak Wy ogarniacie? Ja ostatnio nawet czasu na pisanie nie mam.
Po wizycie u mnie Fasola ok, za to krwiak pozakosmówkowy jest i oszczędzać się mam.
Widzę że temat prenatalnych badań, czy któraś z Was robi Nifty lub Harmony?
Do jutra muszę dać znać dr, na który się decyduję i kurcze, mętlik w głowie mam który.Niby już zdecydowałam że Nifty, ale ciągle jeszcze myślę.

Ja się obijam w pracy, bo i tak trudno mi się na czymkolwiek skupić, więc udaje się coś napisać.

Który test w końcu wybrałaś? U mnie popularny jest Harmony, ale kompletnie nie wiem jakie są między nimi różnice. Oba można zrobić w 10 tygodniu?
Pappa robi się później?
 
reklama
Moje objawy i mdłości też przycichly, tylko brzuch mi został, jak mi wywalilo zaraz na początku tak jest cały czas i schować się nie chce...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje objawy i mdłości też przycichly, tylko brzuch mi został, jak mi wywalilo zaraz na początku tak jest cały czas i schować się nie chce...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ostatni tydzień nie byłam w stanie za bardzo wstawać-taki brak energii. Ciągle mnie mdlilo, i były wymioty. Teraz mam więcej siły mdlosci az tak nie męczą. I już się niepokoje czy z dzieckiem wszystko ok. Chyba wolę się źle czuć [emoji13]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Ktoś pisał ze chce znaleść dobrego ginekologa-endokrynologa jeśli moge doradzić znajdź dobrego endokrynologa i osobno dobrego ginekologa. Zawsze jedna specjalizacja jest lepsza od wielu ;)

Jak pierwszy raz zobaczyłam polecana panią profesor endokrynolog to myśle " halo do kogo oni mnie wysłali " mega ekstrawagancka kobieta ! Ale prawdziwa specjalistka na prawdę wyciągnęła mnie z niedoczynnisci ;)

Zabomonika my mieliśmy w planie Chorwację właśnie tylko końcówka sierpnia u nas i w sumie niby zrezygnowaliśmy, ale tak na prawdę to jeszcze do końca nie zdecydowaliśmy bo temat wraca co chwile, nadal
Nie wiemy co robić- ja w ciazy, wtedy 10 miesięczne dziecko i do tego pasowałoby byc na miejscu zeby pilnować budowy, ale z drugiej strony wakacje sie należą ;)

Ariska powodzenia na badaniach prenatalnych ! Moze dzis poznamy pierwsza płeć dzidziusia forumowego :D
O której masz wizytę ?

Moniki powidzenia na wizytach !

Kejka kiedyś mamaginekolog opisywała wszystkie badania czym sie różnią, moze poszukasz u niej na blogu;) fajnie miała to opisane ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Co myślicie o robieniu teraz (10tc1d) beta hcg? Mi tylko objawy oslabna to zaraz panikuje ze ciaza obumarla. A wizyta dopiero za dwa tygodnie

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]

Dreams - u mnie dokładnie to samo. Mam wzdęcia od progesteronu, poza tym już nawet zmęczenia nie czuję, więc od razu myślę, że coś jest nie tak. To będzie trudne, ale czekaj po prostu do wizyty.
Ja staram się myśleć o naturalnych ciążach - często nie ma objawów, a pierwsze usg jest dopiero w 12tc!
 
A propos płci pierwszej tak mi się marzy że zamiast termin porodu będziemy pisać sobie chlopiec/dziewczynka albo konkretne imię [emoji6] ale wrócimy do tego mamy jeszcze czas [emoji6]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Dreams - u mnie dokładnie to samo. Mam wzdęcia od progesteronu, poza tym już nawet zmęczenia nie czuję, więc od razu myślę, że coś jest nie tak. To będzie trudne, ale czekaj po prostu do wizyty.
Ja staram się myśleć o naturalnych ciążach - często nie ma objawów, a pierwsze usg jest dopiero w 12tc!
Mnie trochę senność bierze[emoji13] i mdlosci małe przy śniadaniu. Niepotrzebnie czytam w necie ciągle o tych ciazach obumarlych. Puste jajo też sobie wkrecilam przez takie czytanie a jak sie okazalo bylo wszystko ok. Piersi bolą ale tak jak mowisz jak biorę 4 duphastony to trudno zeby nie bolały

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Dreamscometrue koniecznie płeć będziemy dopisywać ! ;)
Ja liczę ze w poniedziałek lub w czwartek sie dowiem kto tam siedzi w brzuszku [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja na wizycie 14lipca moze [emoji6] chyba ze cos na prenatalnych zobaczymy

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
reklama
Do góry