reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Widziałyscie na Pudelku? Ten szambowiec napisał o mamieginekolog, o tym że straciła dziecko... Czytam to i komentarze i aż mi niedobrze. Co za *****...
 
reklama
Widziałyscie na Pudelku? Ten szambowiec napisał o mamieginekolog, o tym że straciła dziecko... Czytam to i komentarze i aż mi niedobrze. Co za *****...
Ja przeglądam pudla z ciekawości, kogo nie interesuje bogate życie celebrytów, ale z takiej rzeczy nie powinno się robić szopki... a komentarzy nie czytam nigdy, bo to plucie jadem nieszczęśliwych i zazdrosnych ludzi.
 
Weszłam tam jak napisałyście...

Ja rozumiem, że ona jest osobą publiczną przez prowadzenie strony i innych profili, ale nikt nie ma prawa pisać takich rzeczy, a co gorsza jeszcze udostępniać zdjęć... Czy byłaby to ona czy ktokolwiek inny... nawet jeśli poinformowała, bo była w stałym kontakcie z fanami to po co to roztrząsać... a komentarze? Trolling level 1000000000... Mnie najbardziej rażą te zdjęcia w tym wpisie... Jakby zniknęła też ukazałby się wpis, że zniknęła albo jak źle potraktowała fanów... Pudel już nie raz pokazał jak wielkim dnem jest.
 
A propo komentarzy, zarzucają jej sprzedawanie prywatności tylko kurcze nikt nie zwróci uwagi (chyba tylko matki i ciężarne), że prowadzi blog dla mam, dla kobiet w ciąży dla mnie jest jeszcze bardziej godna zaufania będąc matką. Nie tylko jest wykształconym, praktykującym lekarzem ale również jedną z nas, utożsamiamy się z Nią, na pewno nie jednej z Nas niejeden jej artykuł pomógł, wiele rozjaśnił.
Strasznie przykro, że ludzie nie potrafią tego uszanować. Nawet w obliczu takiej tragedii... już pomijam zarzucanie jej specjalnego poronienia żeby zabłysnąć, bo to jej poniżej wszelakiej krytyki
 
Tez weszlam zobaczyc. Noz sie otwiera w kieszeni... Jak tak mozna wogole... I jeszcze komentarze ludzi.. Wstyd mi za ten kraj
 
Hej,ja wczoraj bylam u lekarza, serduszko juz jest :-) kolejna wizyta jutro w poradni przyszpitalnej bo mam wysokie ciśnienie. Kolejna wizyta bedzie w 10tc i teraz sie zastanawiam czy nie pojsc do jeszcze innego lekarza zeby nie przegapic terminu na badania prenatalne bo ze zgledu na wiek mi przysluguja a jedna z poradni nie ma juz kontraktu z nfz. Zapytam jej juto czy ona je robi czy gdzieś sie chodzi.
 
reklama
Ja musze pogadać z moją doktorka o tych badaniach prenetalnych... Każdy ginekolog robi takie badania? Czy nie? W sumie to jestem zielona w tym temacie, przyznaję się bez bicia [emoji33]
 
Do góry