reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Lovi23 miałam 94,4 dziś powtórzyłam i mam 83, odetchnęłam z ulgą. widocznie popełnily błąd w laboratorium bądź się najadłam w nocy przed robieniem wyników nie pamiętam. Kamie spadł mi z serca. Tylko ten mięśniak....
Ja chyba też pójdę powtórzyć w poniedziałek... no i przy okazji zapytam gdzie się zgubiły te moje wyniki z toksoplazmozy i różyczki.

Tylko że mnie ten wynik też trochę nie dziwi, bo od zawsze jak pamiętam miałam powyżej 90. Tak jak pisałam w poprzedniej ciąży też było 94 :)
 
reklama
Gratuluje udanych wizyt i bijacych serduszek!

A ja w prezencie na Dzien Matki dostalam pierwsze wymioty :-( musialam zwolnic sie wczesniej z pracy, bo nie wyrabialam. Przespalam sie 2 godz i jest jakby lepiej. Zjadlam troche i zobaczymy.

A te badania to macie na mysli genetyczne, ktore sa w standardzie czy prenatalne rozszerzone? Ja nie robilam w pierwszej ciazy prenatalnym. Wyszlam z zalozenia, ze jesli na genetycznych byloby cos nie tak to wtedy zrobie prenatalne. I teraz tez tak planuje.

Moje dziecko zaraz wroci ze zlobka. Moze przyniesie jakas laurke dla matki ;-)
 
A ja zwolniłam sie wcześniej z pracy bo dostałam bardzo uciążliwych kłuć w brzuchu, nie byłam w stanie sie ruszać bo kazdy ruch to tak jakby mi ktoś cos wbijał w brzuch - poszłam do lekarza (nie tego co prowadzi moja ciąże), od razu usg i.... wszystko jest idealnie! Dzidziuś ma 6,6mm... i najpiekniejszy prezent na Dzień Mamy? Zdrowe pieknie bijące serduszko [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dokladnie test pappa to dopiero jesli by usg cos zasugerowalo. U nas jakas nowa klinika gdzie w ramach nfz robia takie badania. Ale w srode sie dowiem co i jak.

Co do PAPPA mi dzisiaj pani w przychodni powiedziała ze lepiej jest go zrobić przed USG bo wtedy robiąc USG lekarz ma już wszystkie dane. To pewnie też kwestia "mody" jaka panuje ☺
 
Monia ja mysle o tych podstawowych, przyziernosc itd. Badzmy dobrej mysli ze inne beda zbedne. Obczytalam sie tu u was i zaczelam sie stresowac.
 
A ja zwolniłam sie wcześniej z pracy bo dostałam bardzo uciążliwych kłuć w brzuchu, nie byłam w stanie sie ruszać bo kazdy ruch to tak jakby mi ktoś cos wbijał w brzuch - poszłam do lekarza (nie tego co prowadzi moja ciąże), od razu usg i.... wszystko jest idealnie! Dzidziuś ma 6,6mm... i najpiekniejszy prezent na Dzień Mamy? Zdrowe pieknie bijące serduszko [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Rewelacja !! Gratuluje prezentu i bijącego serduszka ☺
Ja mam z wczoraj nagrane na telefonie bicie serduszka i słucham kilka razy dziennie :-) :)
 
Lekarz już wam puszczal dźwięk serduszka ? Ja jak byłam w 6t4d to doktorka powiedziała, że na tym etapie nie posłuchamy,bo nie wolno... :) i tylko widziałam na monitorze pikajacy punkcik. :)
 
A ja zwolniłam sie wcześniej z pracy bo dostałam bardzo uciążliwych kłuć w brzuchu, nie byłam w stanie sie ruszać bo kazdy ruch to tak jakby mi ktoś cos wbijał w brzuch - poszłam do lekarza (nie tego co prowadzi moja ciąże), od razu usg i.... wszystko jest idealnie! Dzidziuś ma 6,6mm... i najpiekniejszy prezent na Dzień Mamy? Zdrowe pieknie bijące serduszko [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gratuluję serduszka :)[emoji7]
 
Dziękuje, to naprawdę niesamowite uczucie! Pani doktor stwierdziła, że raczej nie bede słychać ale tak głośno biło, tak równo [emoji173]️ I nawet to kłucie w brzuchu nie jest juz takie uciążliwe [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@kass.es ale Ci się trafił prezent :)
Też nie słuchałam serduszka tylko widziałam bijący punkcik no i dostałam pierwsze zdjęcie :)
Trochę się boje, że jak będę czekała do kolejnej wizyty to w ciągu tygodnia nigdzie się już na prenatalne nie zapisze :/ To teraz mam zagwozdkę

A ja dziś narobiłam gołąbków, tylko zrobiło mi się nie dobrze i nawet nie mam ochoty spróbować...
 
Do góry