reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja wczorajszy wieczór spędziłam na marudzeniu. Wszystko kuło, a dodatkowo wieczorem miałam takie mdłości, że spałam z miską przy łóżku... profilaktycznie :D Na szczęście nie była mi potrzebna. Ogólnie w dzień i rano jest OK od dwóch dni, a wieczorami mnie mdli, ale mogę nawet zjeść cokolwiek w dzień, ale muszę uważać z ilością.

U mnie brzuszek jest lekko wydęty, waga w tej chwili 80 dag na plusie. Patrząc na objętość mojego biustu wcale mnie to nie dziwi :-D

Ja za badania zapłaciłam 340 zł... Na USG genetyczne w 12 tygodniu pani doktor sama mnie skierowała do konkretnych 2 lekarzy tj. żebym sobie wybrała,ale wstrzymam się jeszcze do tej wizyty 07.06 to wtedy będzie 9 tydzień i jak będzie OK to się zapiszę.

Od 3 dni mam smaka na botwinkę, babcia mi wczoraj zrobiła cały garnek bo robi najlepszą na świecie i tak drugi dzień się nią raczę :biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie no, będę robiła prenatalne, tylko tak z ciekawości chciałam się dopytać. 13.06 mam wizytę i pewnie wtedy będę miała już.
U mnie już wszyscy wiedzą, ale i tak z tymi spodniami się trochę zmartwiłam :D tym bardziej, że przez początkowe wymioty i mdłości waga mi spadała, dopiero wracam na swój poziom :)
 
Co do prenatalnych to właśnie dzisiaj się zapisałam.
12 czerwca krew i 21 usg. ☺ już nie mogę się doczekać ☺
 
Ja tez bede robic badania prenatalne. Zastanawiam sie jeszcze na bardziej szczegolowe typu nifty ze względu na leki ktore biorę, ale jeszcze musze to przemyslec.
 
Dziewczyny, zastanawiam się nad USG prenatalnym. Moja Pani doktor nic mi nie wspominała, a kolejną wizytę mam dopiero na 23.06 to już będzie prawie 12 tydzień, a wyczytałam że to badanie należy wykonać najpóźniej do 13 tygodnia i 6 dnia. Nie wiem czy szukać przychodni i zapisywać się na własną rękę czy lepiej skonsultować się z lekarzem?
A Wy planujecie prenatalne? Wasi lekarze coś mówili na ten temat?

Hej ja tez mam 23 czerwca [emoji6]


 
Dokladnie test pappa to dopiero jesli by usg cos zasugerowalo. U nas jakas nowa klinika gdzie w ramach nfz robia takie badania. Ale w srode sie dowiem co i jak.
 
Lovi23 miałam 94,4 dziś powtórzyłam i mam 83, odetchnęłam z ulgą. widocznie popełnily błąd w laboratorium bądź się najadłam w nocy przed robieniem wyników nie pamiętam. Kamie spadł mi z serca. Tylko ten mięśniak....
 
reklama
Parolka ja tez się zastanawiam bo kolejna wizyte bede miała w 12 tyg i 4 dniu:( właśnie to usg. A jak Wy dziewczyny?
 
Do góry