reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Damy radę [emoji4] w poprzednim poście odpisałam Ci tez na pytanie o żelazo [emoji6]

Dziewczyny a wózki i foteliki macie jakieś konkretne upatrzone? [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nadal myślę nad wózkiem...
Raczej będzie to Bebetto.. Adamex też mi się podoba. Anex Sport też mi się podoba - ale zdaje sobie sprawę, że trzeba wybrać się do hurtowni i ocenić na żywo [emoji6] może po tej wizycie na coś się zdecyduje.

Fotelik to dalej nie wiem jaki... I jak tak czytam inne fora, np. Grudniowki... większość decyduje się na maxi cosi citi (czy coś takiego) bez bazy.

Ja chciałabym z bazą Ale w gruncie rzeczy po podliczeniu - koszty mnie przerosly... i bladego pojęcia nie mam.
Fotelik dalej jest pod znakiem zapytania
 
reklama
Cześć Katarina91 [emoji5].

Veronique, wygooglowalam wózek i jest piękny [emoji7]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Na początku wydawał mi się zbyt kanciasty , ale już się z nim oswoilam. Na razie dostępne są te wersje z ptakami, też mi się podobają, ale jakoś ten szary bardziej mi pasuje do dziewczynki.

@Veronique cudowny [emoji7] to jest 2w1?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Tak, chyba weźmiemy 2 w 1. Bo fotelik z tej linii jest cięższy niż klasyczny, więc mąż się skłania ku atonowi zamiast wersji Cloud. Niby jest rozkladany/przedłużany ale sama nie wiem.
Dopiero we wtorek dowiemy się, kiedy orientacyjnie może przyjść, na razie będzie na zapisy :) w innym sklepie podali nam Info ze we wrześniu będzie już na 100% dostępny, ale dziś inny sprzedawca wspomniał, że to nie jest prawda. Sprzedawca wspomniał, żebysmy się przygotowali na 2 miesiące czekania... Uzgodniliśmy, że jeśli nie dojdzie do połowy grudnia, to weźmiemy ten z ptakami.
Gondola jest w nim dość ciężka, ale ma rączkę. Sam wózek prowadzi się bardzo lekko, mi podpasowal. To był mój pierwszy typ.
Nie bardzo znam się na wózkach, w każdym sklepie dowiadujemy się czegoś innego, probuje sobie złożyć to w całość.

Wózek podobno ma być dla Mamy ;) bo to Mama będzie z nim głównie się mierzyć ;) dlatego sprzedawca doradzil by jeździć, podnosić, skręcac, buja, ruszać tym wózkiem i sprawdzić co nam odpowiada. Musi być bezpieczny dla dziecka i wygodny, ale Mama też ważna :) ja oprócz dźwigania podczas każdej wizyty w sklepie nim szosowalam i było ok.
Jestem zielona, im większy wybór, tym gorzej... Dlatego już chce mieć ten wybór za sobą :) przynajmniej coś :)
 
Hej :)

My właśnie w wyborze wózka zatrzymaliśmy się póki co na Mutsy Igo.
Też się trochę tą gondolą martwiłam, ale właśnie sprzedawca powiedział, że przy zimowych dzieciach nie powinien być to zbyt duży problem. Poza tym rzeczywiście chyba większość dzieci przesiada się na spacerówkę jeszcze przed ukończeniem pół roku.
Myśleliśmy też o Mutsy Evo ale po porównaniu w sklepie z Igo jest ogromna różnica w prowadzeniu i zwrotności więc odpadł.

@Veronique Priam piękny. Jak z jego prowadzeniem ? Też mnie jeszcze kusi żeby pojechać gdzieś go obejrzeć , ale boje się, że mój budżet aż tak się nie rozciągnie :p
 
Uu la la widzę ze reaktywacja trwa ☺
Ja tez biorę żelazo Tardyferon-Fol z wit C, wyniki nie były bardzo zaniżone bo hemoglobinę miałam 11 a norma to 12. teraz jest już 12,1

W tym tygodniu robie obciążenie glukoza (mam tą o smaku cytrynowym) u mnie w labo trzeba samemu kupić glukozę. żebym tylko tego skierowania nie zapomniała.

U mnie wyprawka tworzy się od połowy sierpnia ale teraz przyspieszamy trochę tempa... póki jeszczę daje rade :)

Miłego dnia
 
Hej :)

My właśnie w wyborze wózka zatrzymaliśmy się póki co na Mutsy Igo.
Też się trochę tą gondolą martwiłam, ale właśnie sprzedawca powiedział, że przy zimowych dzieciach nie powinien być to zbyt duży problem. Poza tym rzeczywiście chyba większość dzieci przesiada się na spacerówkę jeszcze przed ukończeniem pół roku.
Myśleliśmy też o Mutsy Evo ale po porównaniu w sklepie z Igo jest ogromna różnica w prowadzeniu i zwrotności więc odpadł.

@Veronique Priam piękny. Jak z jego prowadzeniem ? Też mnie jeszcze kusi żeby pojechać gdzieś go obejrzeć , ale boje się, że mój budżet aż tak się nie rozciągnie :p

No właśnie Igo podobno jest bardziej udoskonalony niż Evo.
Wypróbuj koniecznie, na pewno jest cięższy niż Mutsy, ale prowadzi się dobrze, posmigasz sobie po sklepie. Wiadomo, że tam inna nawierzchnia, ale jakieś pierwsze wrażenie zawsze jest :)
 
Kurczę dziewczyny to mnie teraz zmartwilyscie, ze jest spora różnica miedzy Igo a Evo. Czytałam kilka porównań w necie i poza takimi bardziej kosmetycznymi różnicami, ponoć takie same. Muszę przetestować w sklepie obydwa bo kurczę chciałabym Igo ale przy wydatkach na remont raczej nie damy rady [emoji57]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mutsy Igo brałam pod uwagę bo jest naprawdę bardzo zgrabny, tylko odstrasza mnie malutka gondola, ma chyba 82 cm i koleżanka która miała mutsy uprzedziłam mnie ze jej córka szybko wyrosła i nie mieściła się w gondoli. Z drugiej strony, podobno np. Półroczne dziecko nie chce już siedzieć w gondoli... I weź tu człowieku bądź mądry...
To prawda, mutsy Igo ma malutką gondole. Wewnątrz ok 71cm. Kolezance tez coreczka ledwo się mieściła. Była malutka więc jakoś dotrwała.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Damy radę [emoji4] w poprzednim poście odpisałam Ci tez na pytanie o żelazo [emoji6]

Dziewczyny a wózki i foteliki macie jakieś konkretne upatrzone? [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie się najbardziej podoba joolyz day2 ale cena trochę odstrasza. Ma dobre recenzję choć nie wiem czy sprawdzi się w lesie a ja raczej po lesie chcę jezdzic zimą. Może skuszę się jednak na jakąś polską markę[emoji4]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja mam zwyczajny wózek [emoji6]
1505744214-aaaaaa.png


---24tc---
 
Do góry