reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Woow jaki ognisty kolor. Ja pozostaje wierna czerni i szarosciom. Taka heavy metal dusza. Oba plaszcze, ktore bralam ostatnio musialy pasowac do wiekszosci moich czanych jak smola skorzanych butow i torebek. Czarny jest bjutiful <3 ale dziecko bede ubierac jednak w blekity ;) widzialam, ze wklejalyscie SDM, znam, osobiscie nawet :) dziecko mi sie przesunelo i teraz puka do mnie z wysokosci pepka, a nie tak jak ostatnio - podbrzusza :) wydaje mi sie, ze dzieki temu nie mam juz takiego cisnienia na pecherzu
Moje kolory ;). Chociaż teraz jasne szarości wchodzą;).

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny dawno sie nie odzywałam bo doba za krotka. Podczytywalam Was,.ale jak wracalam z pracy to znowu domowe obowiazki. No i dzisiaj organizm sie zbuntowal. Juz rano zle.sie czulam , w pracy zwrocilam sniadanie i wrocilam do domu. Nie wiem czy to nie wczorajsza zapiekanka. Dobrze ze dzisiaj mam wizyte u gin bo martwie sie.
 
Nie, narazie chociaz do 28tc będziemy chodzić co dwa tygodnie. Jedni i drudzy rodzice od razu zrobili przelewy na konto, ale już tyle nam pomogli, ze mam ochotę odesłać im tę kasę. Super, ja ostatnio byłam lata temu chyba to było jeszcze w lo na koncercie SDM. Ale prawda jest taka że te nowe piosenki już tak do mnie nie przemawiają.

Ja też chodzę na wizyty co 2 tygodnie - tylko u mnie to koszt 50zl/z usg 70zl. Więc tak bardzo nie boli po kieszeni.
 
Hej dziewczyny dawno sie nie odzywałam bo doba za krotka. Podczytywalam Was,.ale jak wracalam z pracy to znowu domowe obowiazki. No i dzisiaj organizm sie zbuntowal. Juz rano zle.sie czulam , w pracy zwrocilam sniadanie i wrocilam do domu. Nie wiem czy to nie wczorajsza zapiekanka. Dobrze ze dzisiaj mam wizyte u gin bo martwie sie.
Uważaj bo w naszych okolicach panuje głupi wirus, u nas ja, M i starsza to były wymioty i biegunka, młodsza ominelo ale na około słyszę że wszyscy mają takie problemy ;)
 
Mnie tez ciagle ciśnie po pęcherzu w poprzedniej ciazy miałam ten problem dopiero w 9 miesiącu :/

Guanta pewnie sie jeszcze odezwie ;*

Marta tule [emoji8]wczoraj miałam taki podły humor...

U nas wszystko dobrze, córka demoluje mi pokój, jeszcze nie chodzi ale nie wiem jak z wielkim brzuchem będe ja ganiać jak juz zacznie eh...

Dreamscometrue dopiszesz mi wizytę na 2.10 ? Bo cos mi sie z apka stało i nie uruchomię kalendarza...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@dreamscometrue wszystko będzie w porządku, bądź dobrej myśli <3
Nie doczekam się chyba do tej wizyty, to aż na 14.30!
Wczoraj się pocieszałam,i kupiłam kurtkę :) Ciążową z pokrowcem na dzidziusia :)
16254616-tAvDpqfE.jpg

Powodzenia życzę reszcie dziewczyn na dzisiejszych wizytach :)
Ja też dziś wizytuje [emoji16]
 
@dreamscometrue

Nie poddawaj się.
To już bliżej niż dalej o jestem pewna ze Zosia przyjdzie na świat cała i zdrowa. Niestety nie znam się na przepływach nie miałam nawet nigdy sprawdzanych wiec sie nie wypowiadam. Buziaki

Cieszę się dziewczyny ze u was znośnie. Ja tez mam problemy ze snem od paru dni i potem jestem w ciągu dnia jakaś taka niedorobiona. Przez to ciężko mi nadrobić wasze produkcje.

Z nowości to fakt ze bardzo ale to bardzo boli mnie skóra wokół pępka-nie mogę się dotknąć. Nie czuć by była jakoś bardzo napięta wiec mama nadzieje ze to nie rozstępy szykuje się do wielkiego wyjścia [emoji33]

Byłam wczoraj w lidlu. Zaczął się tydzień rzeczy dla niemowlaka 100% organic cotton i kupiłam tylko dwa body zapinane na skos, cieplutki sweterek dla córki i czarne legginsy ciążowe dla siebie.
Co do body to wzięła rozmiar 2-6 months ale są gigantyczne i chyba wrócę jeszcze po 0-2 moths.
Ogólnie dużo rzeczy było, śpiochów,skarpetek, spodenek,bluzeczek ale ja już mam wystarczająco.


Miłego dnia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pewnie tak. Dobrze, ze nie jestem w jakiejś podbramkowej sytuacji, odpukać... Bo tu u mnie nie ma alternatywy. Junior mnie kopie jak szalony. Wiec ta cala akcja to pewnie rosnace dziecko, ale jak sie za dużo czyta to zaczyna się świrować. Jaki magnez dla Ciężarnych polecacie?
Magne b6
 
reklama
Ja niestety w bloku się kisze, u nas do środy padało, wczoraj tak wiało że głowę chciało urwać a dziś za oknem widzę zloneczko wreszcie, weekend się zapowiada w miarę ok i siedzę z młodsza w domu bo wstała z katarem.
Wczoraj było zebranie i gadały panie że pół grupy chore i że chore dzieciaki przychodzą...
Balkonika chociaż nie masz?

Ja też dziś wizytuje [emoji16]
My to wszystko razem, mówie Ci urodzimy też tego samego dnia, przeznaczenie :D
 
Do góry