reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dreams, u Ciebie widzę przygotowania już w fazie zaawansowanej [emoji23].

Lovi, ja do tej pory tez mialam tylko kilka ciuszkow ale od dzisiaj mamy łóżeczko. Już widzę, że kot jest nim mocno zainteresowany [emoji5]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kinga tylko pozory. Przeraża mnie ilość rzeczy, których brakuje i remont. Moja kocica do tego mojżeszowego kosza do środka się nie pcha o dziwo

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Ale teraz rozglądam się właśnie za tym koszem mojzeszowym (będzie stało w salonie) [emoji3] i huśtawka hybrydowa [emoji3] to moze na dniach wzbogace się o te slicznosci [emoji3]


1504722554-aaaaaa.jpeg


Coś takiego mi się bardzo podoba:)
Dream a Ty jaki masz ? Bo nie kojarzę... hmmm
 
Ale teraz rozglądam się właśnie za tym koszem mojzeszowym (będzie stało w salonie) [emoji3] i huśtawka hybrydowa [emoji3] to moze na dniach wzbogace się o te slicznosci [emoji3]


1504722554-aaaaaa.jpeg


Coś takiego mi się bardzo podoba:)
Dream a Ty jaki masz ? Bo nie kojarzę... hmmm
Sweet [emoji169] moj jest bez ubranka [emoji6]
1504723163-aaaaaa.jpeg


07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Ale piękny [emoji7][emoji7][emoji7].
Bralabym [emoji23]
Ale teraz rozglądam się właśnie za tym koszem mojzeszowym (będzie stało w salonie) [emoji3] i huśtawka hybrydowa [emoji3] to moze na dniach wzbogace się o te slicznosci [emoji3]


1504722554-aaaaaa.jpeg


Coś takiego mi się bardzo podoba:)
Dream a Ty jaki masz ? Bo nie kojarzę... hmmm


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a ile cm na środek takiego kosza? Bo bardzo chętnie bym sobie taki kupiła i zastanawiam się na ile starczy kosz.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może źle jej wytłumaczylas albo ona źle odebrala.. [emoji52] nie wiem .

Ja też pod ręką czuje twardnienia, tzn że brzuch jest twardy ale nikt jeszcze mi nie powiedział, że to jest od jelit..
No widzisz. Dla odmiany polozna powiedziała dziś, że to stawia się macica i że to fizjologiczne. Powiedziała, że różnica pomiędzy skurczem a stawianiem się jest w bólu - skurcz boli, stawianie się nie.
Teraz mogę sobie wybrać co mi się dzieje [emoji12].
Biorę i espumisan i magnez i buscopan. Dzisiaj czuje to rzadziej, zobaczę co będzie jutro.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a ile cm na środek takiego kosza? Bo bardzo chętnie bym sobie taki kupiła i zastanawiam się na ile starczy kosz.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Na 3miesiące około. Ogólnie większe dziecko się zmieści, ale kwestia jego ruchliwosci. Po prostu starsze może wypaść.

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Ale teraz rozglądam się właśnie za tym koszem mojzeszowym (będzie stało w salonie) [emoji3] i huśtawka hybrydowa [emoji3] to moze na dniach wzbogace się o te slicznosci [emoji3]


1504722554-aaaaaa.jpeg


Coś takiego mi się bardzo podoba:)
Dream a Ty jaki masz ? Bo nie kojarzę... hmmm

Ja mam wlanie taki biały ten sam splot. Ale bez baldachimu i pościel biała minky No i stojak troszke inny.


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
Dziewczyny mnie wczoraj koleżanka zabiła pytaniem czy mi siara leci...nic mi nie leci, kiedy ma lecieć i zawsze sie pojawia?

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Do góry