reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
@dreamscometrue co chwile zmieniasz avatar i zawsze sie zastanawiam kto to[emoji23]

@mamincogito otwieraj ten sklep z fotelikami[emoji1]
Ja jeszcze nie wiem jaka baze wezmiemy i w 100% fotelik.
Musimy zmienic auto i stad ten problem.
A w ogole jezdze moim autkiem 8 lat i nic sie nie psulo,powiedzialam przy nim,ze chce sprzedac i plyn hamulcowy zaczal mi wyciekac a dzis zaczelo mi sie tak jakby cos z elektronika dziac.
Moje auto ma uczucia,musze mu whisky wlac do baku na przeprosiny bo sie jeszcze przed sprzedaza rozleci[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@dreamscometrue co chwile zmieniasz avatar i zawsze sie zastanawiam kto to[emoji23]

@mamincogito otwieraj ten sklep z fotelikami[emoji1]
Ja jeszcze nie wiem jaka baze wezmiemy i w 100% fotelik.
Musimy zmienic auto i stad ten problem.
A w ogole jezdze moim autkiem 8 lat i nic sie nie psulo,powiedzialam przy nim,ze chce sprzedac i plyn hamulcowy zaczal mi wyciekac a dzis zaczelo mi sie tak jakby cos z elektronika dziac.
Moje auto ma uczucia,musze mu whisky wlac do baku na przeprosiny bo sie jeszcze przed sprzedaza rozleci[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też się zawsze zastanawiam [emoji3] czy ktoś nowy doszedł ... czy o co chodzi [emoji3]


Auto się obrazilo [emoji3]
 
Boże . Dziś mam kisiel zamiast mózgu, chciałam wyciągnąć kopytka na obiad z zamrazalki.. Tak patrzę na ta datę, do lutego 2018 ... I mówię do Tz że kopytka przeterminowane, no już miałam wyrzucać [emoji3] Tz z taka mina bezcenna stanął, zaniemowil.. [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Właśnie dziewczyny jakie planujecie kupić foteliki ? Jestem zielona w tym... [emoji3] ponoć maxi cosi ma dobre opinie , no i ten fotelik też jest przy tym wózku w zestawie co chcemy kupić... anex sport. Ale sama nie wiem

Bardzo dobry wybór !
Ja bym nie kupiła innego fotelika.
Zreszta ja już mam Maxi Cosi Pebble kupiony.


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
@dreamscometrue po prostu jestes najbardziej zmienna z nas[emoji1]ja juz niektore z Was kojarze wlasnie po avatarze i tu mi utrudniasz ale spoczko dam rade[emoji6]
@Lovi23 hahah spoko ja tez czasem zapomniam jaki mamy rok[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
witam!
co do nieoczekiwanych niespodzianek u naszych Pociech po porodzie to ja u swojego syna nie obciagalam napletka lekarz zabronil, u Córci nie miałam ani powiększonych cycuszkow ani krwi ale czytałam ze to się zdarza. u dziewczynek trzeba zwracać uwagę na kierunek podmywania pupci zawsze od pisi do pupci aby bakteri nie wprowadzić. najlepiej podmywać dzieci przy każdej zmianie pieluszki zwykla ciepla woda z kranu a nie chusteczkami one przydają się w podrozy, a pupcie obsypać maka ziemniaczana ( czasami to nie wystarczy ale jeśli nie ma potrzeby nie trzeba uzywac kosmetyków)
Przyszlym mamom planującym karmienie polecam kupic bepantenna sutki bo przy pierwszych dniach karmienia mogą bolec i powstawać nabrzmienia oraz ranki , mi on przy córci bardzo pomogl , smarowałam zawsze po karmieniu a następnie jak zblizala się pora karmienia obmywalam ciepla woda tak aby bardziej nie podraznic.
 
reklama
Do góry