reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@dreamacometrue zdecydowanie jestem za badaniami dla wszystkich osob pracujacych z dziecmi! Przeciez to oni m.in. ich ksztaltuja. Sama pracowalam w szkole 9 lat (4 w administracji i 5 jako nauczyciel) i wiem z iloma beznadziejnymi przypadkami sie spotkalam.
Szkola 150 nauczycieli, integracyjna, ze szczegolnym uwrazliwieniem powinna byc. A bardzo czesgo nauczycielom brakowalo podstawowej empatii! Niestety wraz z dyrekcja...

Z teszta ostatnio moja znajoma po 10 patach pracy jako polonistka dostala wypowiedzenie i nawet slowa dziekuje i przykro nam nieuslyszala. Tak na prawde dostala je w przerwie na kawe pani dyrektor z kierowniczka. Co raz wieksza znieczulica u ludzi.
 
reklama
A ja się witam z Wami ze szpitala [emoji20] obudziłam się z takim bólem brzucha, że nie mogłam się wyprostować. Brzuch mi się napina, także leżę pod kroplówką i jestem przerażona [emoji20]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Jestem już po badaniach. Szyjka zamknięta, ale krótka, 2,2cm [emoji20] posiewy pobrane, w poniedziałek wyniki i decyzja co dalej, czy pessar zakładać czy co.. póki co magnez, luteina i no-spa. Jestem oszołomiona, muszę oswoić się z tą sytuacją. Cały czas było wszystko bardzo dobrze i nagle bach.. takie coś.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie było tak samo.. Wiem co przeżywasz. Bardzo proszę nie denerwuj się, bo wszystko będzie dobrze.

Trochę mnie nie było, bo nie miałam specjalnie czasu przez problemy z kotką:/ , miała mocz z krwią i się okazało ze ma dość dużo kamieni w pęcherzu :/ . Podobno można spróbować z karmą, ale najlepszą opcja jest operacja. Tylko z jednej strony niebezpieczna, bo kot ma nadwagę, a z drugiej koszt 800 zł i zastanawiam czy nie przejść się do innego weterynarza na konsultacje, czy nie są rady inaczej wyleczyć tych kamieni...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Cześć, jeśli chciałabyś porozmawiać na priva o kotce, to czekam. Może uda mi się coś podpowiedzieć.

Tak nadal jestesmy w szpitalu. Walcze z ostrym stanem zapalnym. Crp szaleje, nie wiadomo co sie dzieje. Do tego szyjka. Czyli ful wypas. Maz tez ma ciezka diagnoze. Przed nami bardzo trudna i pelna bolu droga ale sie nie damy.

Trzymam za Was kciuki. I przesyłam wszystkie dobre mysli.

Apropo rozstępów... na cyckach mi się straszne zrobiły.... takie sine i czerwone. Czy kremy jeszcze pomogą ??

Tak, póki nie zbledna to trzeba działać.!

Tak, mamy wsparcie. Nie moge narzekac. Choc czasem wolalabym zamknac się z tym sama i moc w spokoju odreagowac. Maz ma nowotwor zlosliwy dzisiaj potwierdzony. Stan zapalny zwiazany z miesniakiem. Nie wiadomo dlaczego ale cos sie kolo niego dzieje.

Dzieki dziewczyny za wsparcie. Naprawde czlowiek nie jest w stanie wyobrazic sobie ile jest w stanie zniesc bolu.

Jak wyżej, mocne kciuki.
 
Poszłam dzisiaj do szkoły młodego, ogarnąć co i jak z apelem i w ogóle, bo nic na stronie niema, patrzę a mój syn trafił do kasy mojej byłej wychowawczyni w 1-3. Menda zniszczyła mi dzieciństwo, tak strasznego nauczyciela to nigdy więcej nie miałam. Ze łzami w oczach poszłam do dyrekcji żeby go do innej pani przepisać, a tam że muszą się zastanowić, że odpowiedź w poniedziałek...
Czy mogą mnie zmusić żeby chodził tam gdzie nie chce? Przecież ja nie chcę żeby dręczyła mojego dzieciaka jak mnie :(
Przenos do innej klasy a jak nie bedzie miejsca do szkoly. Chociaz dla samej siebie. Nie bedziesz mogla normalnie z ta pania roznawiac i wspolpracowac. Lepiej teraz niz po pol roku.
 
Lovi uwielbiam ten zabobon - nie miałam zgagi a córcia za to busz na głowie ;) gęste ciemne włoski ;)

Xssenia tule mocno i moc siły dla Was [emoji8]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No to super, ciekawe która pierwsza z nas trafi na porodówkę:)też dziewczynka w drodze czy synio?w jednym czasie podziałałyśmy hihihih:)

W sensie ja, stara koza, jestem z 19 grudnia.
Jestem wczesniaczka, moja mama miała termin na pierwszy tydzień stycznia. I powiem Ci, że ja mam termin z miesiączki na 12 stycznia, a z z Usg to 6-8 stycznia, ale nie wiem dlaczego, mam przeczucie że nie doczekam do Nowego Roku :)
 
Tak, mamy wsparcie. Nie moge narzekac. Choc czasem wolalabym zamknac się z tym sama i moc w spokoju odreagowac. Maz ma nowotwor zlosliwy dzisiaj potwierdzony. Stan zapalny zwiazany z miesniakiem. Nie wiadomo dlaczego ale cos sie kolo niego dzieje.

Dzieki dziewczyny za wsparcie. Naprawde czlowiek nie jest w stanie wyobrazic sobie ile jest w stanie zniesc bolu.
Dużo wiary i siły życzę. Informuj o swoim samopoczuciu. Mocno trzymamy kciuki.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W sensie ja, stara koza, jestem z 19 grudnia.
Jestem wczesniaczka, moja mama miała termin na pierwszy tydzień stycznia. I powiem Ci, że ja mam termin z miesiączki na 12 stycznia, a z z Usg to 6-8 stycznia, ale nie wiem dlaczego, mam przeczucie że nie doczekam do Nowego Roku :)
A to ja źle zrozumiałam:)myślałam, że termin masz na 19 hehe:)a może jednak będziesz styczniową mamusią, no chyba, że końcowo-grudniową:):)tak czy siak będzie dobrze, oby maleństwo było zdrowe...
 
reklama
Poszłam dzisiaj do szkoły młodego, ogarnąć co i jak z apelem i w ogóle, bo nic na stronie niema, patrzę a mój syn trafił do kasy mojej byłej wychowawczyni w 1-3. Menda zniszczyła mi dzieciństwo, tak strasznego nauczyciela to nigdy więcej nie miałam. Ze łzami w oczach poszłam do dyrekcji żeby go do innej pani przepisać, a tam że muszą się zastanowić, że odpowiedź w poniedziałek...
Czy mogą mnie zmusić żeby chodził tam gdzie nie chce? Przecież ja nie chcę żeby dręczyła mojego dzieciaka jak mnie :(

Zmień klasę, tak jak dziewczyny piszą - nawet jeśli dla synka byłaby ok, to Ty z nią się nie dogadasz.

Poza tym pani musi już mieć słuszny staż... jak wspominam nauczycieli z podstawówki, większość tych z długim stażem (niektórzy uczyli moją mamę) już kompletnie cierpliwości dla nas nie miała. Ani sensownego podejścia.
 
Do góry