reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Gratuluje wszystkim udanych wizyt[emoji5]

Apropo tekstow i innych zachowan na miekscu.
To jest straszne:/
Mnie tez to dotknelo,mam za soba dwa poronienia.
I np siostra mojego M tez mi ciagle wysylala fotki swojej corki ,rocznej.
Co prawda to moja chrzesnica,ale 3 dni po zabiegu to byl dla mnie cios.
Tak nawrzeszczalam na mojego M ,ze jej niemawidze i jak tak mozna,ze nie wiem czy jej czegos nie powiedzial bo zdjecia sie skonczyly[emoji4]

@Veronique u nas tez mysleli ,ze nie mozemy zajsc ,a my dwa lata po slubie zaczelismy starania,ale podejrzenia rodzinne byly[emoji1]

@kasia2309 ojej trzymam mocno kciuki,musi byc dobrze[emoji4]
Dziwne ,ze tak nagle ci sie skrocila:/pewnie bedziesz musiala lezec poki co

@xssenia zdrowka dla Was[emoji5]

Ja dzis mega zaszalam w lumpku i powiem Wam ,ze jestem taka zadowlona ,ze szok[emoji5]
Rzeczy w wiekszoci h&m ,f&f(tesco)i cubs .
Nie zniszczone jak noweczki no moze po praniu niektore hehe[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Prosimy zdejecia[emoji6]


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
reklama
Tak, mamy wsparcie. Nie moge narzekac. Choc czasem wolalabym zamknac się z tym sama i moc w spokoju odreagowac. Maz ma nowotwor zlosliwy dzisiaj potwierdzony. Stan zapalny zwiazany z miesniakiem. Nie wiadomo dlaczego ale cos sie kolo niego dzieje.

Dzieki dziewczyny za wsparcie. Naprawde czlowiek nie jest w stanie wyobrazic sobie ile jest w stanie zniesc bolu.

[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
Przytulassss [emoji114]


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
Można powiedzieć, że jestem świeżakiem na całym forum:) od niedawna się tu pojawiam, troszkę przeglądałam Wasze wpisy i postanowiłam założyć konto.Zawsze pewniej gdy można znaleźć się w gronie przyszłych mam, zwłaszcza gdy zostaje się nią po raz pierwszy:)
Nie żebym Cię wyganiala ABSOLUTNIE nie ale grudniowe mamy tez jest forum [emoji6] ale bardzo chętnie Cię widzimy u nas jak się zdecydujesz to wpisuj się w kalendarz [emoji6]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Do góry