reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Koleżanka to wie jak człowieka pocieszyć [emoji23] . Czasem wydaje mi się, że tacy ludzie muszą być mega nieszczęśliwi.

My już po wizycie [emoji4] . Znowu przeżyłam chwilę grozy, bo gin powiedziała, że ona siusiaka nie widzi [emoji23]. Na sczescie chwilę później Olus się ujawnił.
Tu już o pomylce nie moze być mowy Zobacz załącznik 820648

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Supcio[emoji106][emoji106][emoji106]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Koleżanka to wie jak człowieka pocieszyć [emoji23] . Czasem wydaje mi się, że tacy ludzie muszą być mega nieszczęśliwi.

My już po wizycie [emoji4] . Znowu przeżyłam chwilę grozy, bo gin powiedziała, że ona siusiaka nie widzi [emoji23]. Na sczescie chwilę później Olus się ujawnił.
Tu już o pomylce nie moze być mowy Zobacz załącznik 820648

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Piękny Oluś <3 w całej okazałości :D
 
Dziewczyny, u mnie tez jest kot i mimo ciaglego odkurzania siersc jest wszedzie [emoji3]. No, ale jak jej nie kochać?
IMG-20160815-WA0006.jpeg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG-20160815-WA0006.jpeg
    IMG-20160815-WA0006.jpeg
    50,2 KB · Wyświetleń: 343
Spokojnie:) ja też wkręcałam sobie fazy...wszystkie kobiety pisały że czują jakieś bulgotania, muśnięcia, konpięcia a ja nie czułam nic i faktycznie dopiero ok.22-23 poczułam ruchy małej, teraz minął już 25 tydzień i co dzień coś się dzieje, więc spokojnie...i Ty poczujesz ruchy, nie każda z kobiet ma je już w 18 czy 20 tygodniu:)
Ja poczułam coś po raz pierwszy około 18 tc ale po kilku dniach zorientowałam się, że to może ruchy ;). Dzisiaj (21 tc) jakoś słabo małego czuję. Puknął może ze trzy razy, jakiś niemrawy. Pocieszam się, że może się przemieścił póki ma miejsce ;)
 
Ja poczułam coś po raz pierwszy około 18 tc ale po kilku dniach zorientowałam się, że to może ruchy ;). Dzisiaj (21 tc) jakoś słabo małego czuję. Puknął może ze trzy razy, jakiś niemrawy. Pocieszam się, że może się przemieścił póki ma miejsce ;)
Ja kopa dostałam takiego w pęcherz wczoraj że prawie popuściłam :D
Glutek mały wredny w tatusia się robi :-D
Przedwczoraj leżał jakoś inaczej bo nie czułam w ogóle, a wczoraj szok przeżyłam.
Nie ma co się martwić więc :)
 
Koleżanka to wie jak człowieka pocieszyć [emoji23] . Czasem wydaje mi się, że tacy ludzie muszą być mega nieszczęśliwi.

My już po wizycie [emoji4] . Znowu przeżyłam chwilę grozy, bo gin powiedziała, że ona siusiaka nie widzi [emoji23]. Na sczescie chwilę później Olus się ujawnił.
Tu już o pomylce nie moze być mowy Zobacz załącznik 820648

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No nie wiem czy będzie taki zadowolony jak się dowie ze pokazałaś jego siusiaka trzydziestu rozhormonionym babom [emoji12][emoji12][emoji12]

Z całym szacunkiem do was drogie koleżanki [emoji8]


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
Kurde ręce mi opadają... No po prostu siądę i się poplacze zaraz... Dopiero co młodsza kończy dziś antybiotyk i jeszcze dobrze nie wyzdrowiala a teraz starsza wymiotowala i to już drugi raz.
współczuje , wiem co przechodzisz. ja rok temu miałam tak z jeltowka, wpierw wymiotował Mały a potem Starsza. A do pracy musiałam isc, Maz z Nimi został, lecz musiał na poł godziny wyjechać w sprawach służbowych do urzędu. ja wracam z roboty, w domu cisza, ide na gore cicho wchodzę do pokoju Corki a tam DWOJKA przy jednej misce wymiotuje. serce mi peklo , jak poszli spac i posprzatlam i jak wrocil Maz to się rozryczałam, ze Dzieci chore a ja w pracy ale u nas w robocie tak jest nie tolerują zwolnien lekarskich także wiem ze jak wroce po macierzyńskim to uslysze alsta lavista babe!
 
reklama
Kochana koleżanka,nie mów jej że mam dwa psy, kota, papugi i koszatniczki, bo zawału dostanie :D
A z kotem śpię! zła Madka ze mnie :p

W ogóle powinnaś być skreślona z listy potencjalnych Rodzicielskiej. Masz prawdziwe zoo, Twoje dzieci będą miały alergie i wszystkie choroby odzwierzece ;)


O maskara, @Veronique Koleżanka Dobra Rada się rozszalała :D szczerze? Ja już się nie mogę doczekać tych nieprzespanych nocy, płakania, kolek, marudzenia itd. Bo za tym wszystkim kryje się też uśmiech, przytulanie, buziaki, gilgotki, noszenie na rękach i cała masa innych super rzeczy ;)

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom

Och, właśnie :) i następnym razem dokładnie tak jej odpowiem :)

Masakra... u nas teraz odkurzacz idzie w ruch raz w tygodniu [emoji23] przy dwóch psach - to stanowczo za mało! Dobrze, że psy są ostrzyzone [emoji3]
I dobrze , że nie mam takiej koleżanki która rzuca mi takimi radami. [emoji3]

U nas mąż alergik, to sobie odkurza :) Gości przed wyjściem rolkujemy i zbieramy z nich klaki. Zresztą, nas odwiedzają tylko ludzie, którzy lubią zwierzęta, więc nie ma z tym problemu :)

Mój pies zachowuje sie jak dziecko i po cichaczu wlazi na kanapę i kładzie lepek na moje wlochate poduszki. Kudly są wszędzie. Fionek czasami w nocy przylazi jak mu się cos przyśni i kładzie sie do nas na pól godziny. Autentyk :D a potem idzie do siebie. Ja mam pierdolca na punkcie zwierząt. Miałam jeszcze królika, który umarl ze starości i gigantyczne akwarium, ale oddaliśmy koledze bo mieszkanie za Male na 300 litrów. :D Gadki o alergiach mnie nie ruszają. Niech sobie każdy zyje jak lubi.

Zwierzęta są częścią rodziny. I tak pozostanie czy trzeba będzie odkurzac więcej czy mniej.

Moja siostra ostatnio mnie pytała czy chce mi się.wracac do tych nocy nie przespanych, płaczu itd... A ja w sumie wcale tego nie pamiętam, tylko same dobre chwilę :D i tak właśnie zastanawiam się czy ja takie super dzieci miałam czy taka skleroze :D chociaż młoda w nocy budzi się.do tej pory, a tu lada moment 3 lata bedzie

Nie mam doświadczenia, ale wydaje mi się że to duża zmiana, pewien szok. Ale przecież to element życia. Niektórzy się świadomie na niego decydują, inni nie, ale w większości przypadków wszystkim wychodzi na dobre :)

Veronique na bank zazdrości ze w ciazy jesteś[emoji5]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Myślisz?
Mnie o tyle mocniej zabolało, że koleżanka wysyłała mi z 5 zdjęć swojej córki w czasie kiedy byłam na IP z podejrzeniem poronienia zagrażającego. Uznałam, że to nie na miejscu.


Koleżanka to wie jak człowieka pocieszyć [emoji23] . Czasem wydaje mi się, że tacy ludzie muszą być mega nieszczęśliwi.

My już po wizycie [emoji4] . Znowu przeżyłam chwilę grozy, bo gin powiedziała, że ona siusiaka nie widzi [emoji23]. Na sczescie chwilę później Olus się ujawnił.
Tu już o pomylce nie moze być mowy Zobacz załącznik 820648

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Słodka paroweczka :)))))
 
Do góry