reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Ja bym chciała aby mi potwierdzili Ignasia za 2 tyg;) oczywiście nie mam na to wpływu, moja psychika dziwnie nastawila sie na chlopca ;p nie moge tego wypedzic z glowy
Prawda, że dziwne?
Ja na samym początku czułam, że chłopak, jak mi powiedzieli, że może dziewczyna to dalej myślałam, że chłopiec a od kilku tygodni tylko Hela [emoji14] ale chłopiec też będzie super, byle zdrowe te nasze dzieci były i nic więcej nie trzeba ;)

Sent from my 2014813 using Forum BabyBoom mobile app
 
Prawda, że dziwne?
Ja na samym początku czułam, że chłopak, jak mi powiedzieli, że może dziewczyna to dalej myślałam, że chłopiec a od kilku tygodni tylko Hela [emoji14] ale chłopiec też będzie super, byle zdrowe te nasze dzieci były i nic więcej nie trzeba ;)

Sent from my 2014813 using Forum BabyBoom mobile app
Dokładnie zdrowie najważniejsze ;) tylko jak w głowie cos sie zakoduje to koniec
 
Tak odnośnie innych dziewczyn z dzisiaj i innych połówek, który macie tydzień na połówkowym? Ja mam dziś 20+4 ;) bo zastanawiam się czy nie za szybko(?).

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom

Tez mam 20+4, o ile dobrze liczę bo inny termin mi wychodzi jak liczę 40 tyg od daty psy miesiączki, inny mam w karcie ciąży i inny wychodzi na usg :), ale ja liczę tygodnie wg swojej rozpiski od daty ost miesiączki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak odnośnie innych dziewczyn z dzisiaj i innych połówek, który macie tydzień na połówkowym? Ja mam dziś 20+4 ;) bo zastanawiam się czy nie za szybko(?).

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie 20+0 z OM, ale mala byla wieksza wiec mam nadzieje, ze bedzie ok [emoji5]. Gin zalecila mi zrobic pomiedzy 20 a 22 tygodniem. Od rana sprzatam zeby tylko sie czyms zajac [emoji23]. Wizyta dopiero o 17:40...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będę się dalej za Was modlić ;)
Psycholog dużo pomaga, ulży Ci, bo dużo siedzi u nas w głowie, a spokój jest teraz bardzo ważny :)
Na którą dziś wizyta? :) U mnie 15:40 :O heheh


Sent from my 2014813 using Forum BabyBoom mobile app

Dziękuję.
Wizyta na 18.20. To takie wyczekiwane i ważne usg, mam nadzieję że wszystkie będziemy szczęśliwe jak wyjdziemy z gabinetów :)) ja się nastawilam już na "roz" wszędzie, chyba że jednak będzie psikus i urośnie ogórek ;)
 
U mnie 20+0 z OM, ale mala byla wieksza wiec mam nadzieje, ze bedzie ok [emoji5]. Gin zalecila mi zrobic pomiedzy 20 a 22 tygodniem. Od rana sprzatam zeby tylko sie czyms zajac [emoji23]. Wizyta dopiero o 17:40...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja leżę jeszcze w wyrku po śniadaniu :D brzuch mi skacze bo zjadłam dwa Monte [emoji23]

@MamaZu15 u mnie też różne daty wychodzą ale to po jednym dniu tylko różnicy ;)

Sent from my 2014813 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Dziewczyny a ja mam pytanie czy któraś z was ma jakies ^problemy z sercem?
Ja od 2 lat mam blok przedsionkowo komorowy 2 stopnia, kardiolog mówi ze nie koliduje to z ciaza i bez problemu z porodem itp. Ale meczy mnie osytanio coraz bardziej, uczucie jak by człowiek mial miec zawal i czuc przerwy w biciu serca.
Zastanawiam się czy moze któraś z was bierze jakieś tabletki i jest pod opieka kardio?
 
Do góry