reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja też nie mam nic do Pepco, może nie mają jakiejś super jakości ale zawsze to nowe. Jakoś chyba nie potrafilabym się tak cieszyć z ciuchów używanych... albo jakbym wszystko dostała:) (nikogo nie urazajac, wiadomo że każdy inaczej podchodzi do tego... Ja ostatnio czytałam jak jedna babeczka w ciąży się wypowiadała,że ona pracowała swego czasu w tych ciuchach które trafiają do lumpeksow.. I ona osobiście dostała alergii skórnej od tej chemii i dlatego nie kupuje ciuchów w lumpeksach - jakoś mi to utkwilo w głowie )
oczywiście nie zamierzam mieć wszystkiego z pepco ... mam zamiar też kupować z innych sklepów.
 
reklama
Cześć dziewczynki, przeziębiłam się strasznie, wiecie może co mogę wziąć?
Do rodzinnego pójdę jutro, ale nie wiem jak ja noc następną bez snu wytrzymam...
Na pewno te syropy i leki z Rossmann dla kobiet w ciąży. Herbata z sokiem malinowym, mleko z miodem i czosnkiem

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Ciekawie wygląda ten spiworek/kombinezon do fotelika, ale to chyba tylko na chwile do wyjscia ze szpitala, a później? Jakoś mniej praktyczny mi sie wywydaje.
Jejku... Te zimowe noworodki naprawde nie lada wyzwanie :)
 
Czesc dziewczyny,

Co do wyprawki, ja czesc "odziedzicze" a czesc skompletuje sama. Nie odmowie sobie tej przyjemnosci. [emoji23]

Kurcze, pol dnia przespalam. Jestem ciekawa co ja w nocy bede robila...[emoji3]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry