reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@kass.es haha :D też miałam dziś historię z praniem, kiedy zaczęło padać szybciutko je zadjęłam nie budząc męża bo ma ostatnio problemmy ze snem. Po ok. Godzinie sam sie przebudził i wychodzi na balkon,
Ja; gdzie Ty idziesz
M: pranie zdjąć bo pada
Ja: kotek, już je zadjęłam połóż się
M: no ale pranie zmoknie
Otworzył, zobaczył
M: Endżi tu nic nie ma?!
Ja: no toć mówię, że zdjelam -lezy obok
:D

A przy okazji panicznie boje się ropuch, o stokroć bardziej niż pająków :O

@kasia2309 też powątpiewam w ten zimowy ubiór, ale chyba zdecyduje sie na ocieplany kombinezon i jakis kocyś na fotelik. Tylko jeszcze co pod kombinezon? Dresik, body i polspioszek lub geterki na nóżki? Jakoś nie wyobrazam sobie gniecenia takich malutkich nożek w rajstopach :o
 
reklama
Dzięki, właśnie tego się obawiałam, że choć cudny to zupełnie się nie sprawdzi [emoji20] a jak ubierałaś swoje dziecko w domu? Myślałam że najbardziej "ucieplona" wersja to będzie body krótki rękaw + pajac welurowy + rożek, ale jak czytam jak inne dziewczyny ubierają, to zwatpilam [emoji53] przykład poniżej:
1503851974-aaaaaa.png


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
O jeju normalnie szok [emoji44]
Ja moja gwiazdę urodzona koniec grudnia ubieralam po domu pajaca, ewentualnie bodziak pod spod, albo śpiochy z bodziakiem z długim rękawem. Jak spala to przykrywalam czymś cienkim. W domu temp maks 23-24
 
Dramat przegrywać dziecko :o chyba, że w tym domu ogrzewania nie ma w innych okolicznosciach... Tak jak siebie bluzka/bodziak i spodenki
Z tymi rozkami to teraz jest jakies nowe bum, że mimo teorii poczucia bezpieczeństwa nie powinno się tak krępować bo bioderka źle sie ukladaja.... Nie wiem jak do tego podejsc.
Mlody sypiał w rożkach i nigdy z ukladem kostno ruchowym nie miał problemu...
 
Kasia, ten opis ubrania w domu to chyba jakiś żart...u nas body i polspiochy, póki maleństwo to rożek.Czapki w domu nigdy nie zakladalam. Bez przesady, jest ogrzewanie,współczuję temu bobasowi ;)

Na spacery ( urodziłam w grudniu) zakladalam body, rajstopki + skarpetki jakiś sweterek i kombinezon,na to kocyk.
Dzięki, czyli moja intuicja nie jest najgorsza, uff [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dramat przegrywać dziecko :o chyba, że w tym domu ogrzewania nie ma w innych okolicznosciach... Tak jak siebie bluzka/bodziak i spodenki
Z tymi rozkami to teraz jest jakies nowe bum, że mimo teorii poczucia bezpieczeństwa nie powinno się tak krępować bo bioderka źle sie ukladaja.... Nie wiem jak do tego podejsc.
Mlody sypiał w rożkach i nigdy z ukladem kostno ruchowym nie miał problemu...
U mnie obie chowane bez rozka, żadna nie lubiła
 
Dramat przegrywać dziecko :o chyba, że w tym domu ogrzewania nie ma w innych okolicznosciach... Tak jak siebie bluzka/bodziak i spodenki
Z tymi rozkami to teraz jest jakies nowe bum, że mimo teorii poczucia bezpieczeństwa nie powinno się tak krępować bo bioderka źle sie ukladaja.... Nie wiem jak do tego podejsc.
Mlody sypiał w rożkach i nigdy z ukladem kostno ruchowym nie miał problemu...
Hmm o tych bioderkach nie słyszałam. Rożki z myślą właśnie o tym żeby dzidziusia zawijać, żeby czuł się bezpiecznie. Chciałam kupić takie, które można też wykorzystać jako kocyk. Po wielu godzinach rozważań wydawało mi się to najlepszą opcją spośród kołderek, otulaczy, kokonów i nie wiem czego jeszcze. Można oczopląsu dostać od tego wszystkiego [emoji53] będziemy mieć dostawkę, więc po ok pół roku i tak trzeba będzie zmienić na tradycyjne łóżeczko, wtedy normalna pościel. Tak to sobie umyśliłam [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Biorąc pod to uwagę moja szyjka jest ok :)
I ... Nie ma zagrożenia jesli dalej skracać sie nie będzie:D
 

Załączniki

  • Capture+_2017-08-27-19-01-19.png
    Capture+_2017-08-27-19-01-19.png
    45,4 KB · Wyświetleń: 64
Współczuję przejść :( ja miałam polipa usuwanego pod koniec lutego, objawem były krwawienia, które były strasznie uporczywe.
U mnie też rozmowa nt porodu przedwczesnego. Widziałaś, że dzisiaj Mamaginekolog.pl dodała post na ten temat?

Jeszcze nie widziałam, ale na pewno przeczytam. Chociaż ostatnio czytam o tym chyba za dużo...

U mnie też endometrialny, też skutkiem były bardzo obfite miesiączki. A jeśli chodzi o poród SN to są jakieś Przeciwwskazania?

Trochę się na ten temat dowiadywałam, ostatnio nawet na piątkowej wizycie i lekarz mówił, że w żadnym wypadku polip nie jest wskazaniem do cc. Jeśli nie zostanie ewakuowany podczas porodu sn to po porodzie zabieg. U mnie polip musiał pojawić się między 13 a 16 tc, ponieważ we wcześniejszych badaniach go nie stwierdzono.
 
reklama
Do góry