reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Powodzenia dziewczyny dziś!
Mnie obudził dziś najpierw kot po 7, po omacku szybko dałam mu jeść i sama poleciałam do łazienki i z powrotem do wyra. Po godzinie obudził mnie gościu że jedzie z płytkami... a po pol godzinie znow ten sam gościu że już prawie jest ale musze go pokierować dokładniej. Całe szczęście maz już był u nas na budowie a ja nie musiałam wychodzić do niego. I takim sposobem jestem dalej w łożku i sama nie wiem czy chce mi sie jeszcze spac czy nie. Głodna cos jestem [emoji16] A dziś jedziemy wybierać płytki do kotłowni i garażu wiec dzien z głowy ;)
Miłego dnia!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jejku jak fajnie się czyta te Wasze reakcje na ruchy :-) Aż się sama do siebie uśmiecham :-) A w dodatku mój dzidziolek też od dobrych 15 minut mnie kopie na dzień dobry :-)

Powodzenia wszystkim na wizytach! Samych dobrych wieści i gratuluje dobrych wiadomości z wczoraj!

Ja na hybrydy chodzę do ulubionego salonu. Co prawda jak siadam do tego sama to nie ma mnie dla nikogo 2 h, ale jednak idę na łatwiznę i dziewczyny zawsze mi coś wyczarują. Jutro lecę zdjąć z rąk i położyć odżywkę, żeby odpoczęły przed kolejnymi na wesele.

@Veronique wspołczuje Ci biedactwo :* ale przypomina mi się moja dieta sprzed kilku lat jak czytam to co piszesz... strasznie wtedy schudłam. I źle się czułam. Ale potem przeszło wiec może to jakieś pocieszenie :*

Ja dziś też miałam kiepską noc. Gdzieś mnie najpierw w boku kuło, potem wycieczki na siku... i przerzucałam się z boku na bok.

Miłego dnia!
 
A pazurki teraz mam takie, sama robię Hybrydy. Te robiłam w czwartek albo piątek więc już mega odrosty. W ciazy rosną jak szalone
1503386100-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Ja nie mam ani jednej rzeczy kupionej dla malucha... nie cierpię robić zakupów. @AnnieQ. Może Ciebie zatrudnię do skompletowania wyprawki? [emoji23]

Kejka, jasne, chętnie Ci skompletuję. Dal mnie to jakby pasja, uwielbiam dopasowywac i ogólnie kupować ciuszki dziecięce :)

Co do prasowania - nie cierpię, ale akurat rzeczy małej lubiłam prasować i robiłam to chyba przez pierwsze pół roku. Te maleństwa prasuje się bardzo szybko i nie trzeba tyle cierpliwości i dokładności co przy ciuchach dla dorosłych, dlatego nie było to dla mnie az takie utrapienie :)
 
Do góry