reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja dzisiaj sie nawet wyspalam a jutro juz do pracy. Z tym ze przed praca czyli mega wczesnie musze jechac na badanie krwi do endokrynologa. Wczoraj robolam platna morfologie i mocz. Mocz wyszedl idealny, a morfologia nie najgorsza.
Magiczna ja na grype nie zaszczepilabym tak malego dziecka. Szczepie tylko tyk co musze nic ponad.
Dream czekam z niecierpliwością na ruchy u siebie bo wlasnie to spowodowałoby u mnie wiekszy spokoj.
Tak ja się bardzo uspokoilam

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
No właśnie z tą siara tak szybko różnie bywa , pytałam mamy o to [emoji3] stwierdziła, żebym lepiej teraz nie miała nic takiego, bo po pierwsze jest to mało wygodne, trzeba pilnować żeby piersi nie przewiac
Po drugie ona tak miała i dziecko się nie najadalo, bo było po prostu gorszej jakości. Ale pewnie co organizm to inaczej

Czyli to już tak jak z "mlecznymi cyckami" ?! Kurcze nie wiedziałam , że trzeba je chronić przed przewianiem, teraz to nic ale jesienią? :o

No z tym najadaniem i jakością pokarmu bywa różnie, w dużej mierze to "dieta matki karmiacej" choć i tu sa sprzeczności. Jedyne Co położna mówiła nie ma to wpływu na laktacje, czy siara pojawia sie wczesniej czy pozniej, to że jest teraz nie znaczy, że sie utrzyma, a może byc tak, że cały oddział noworodków da sie wykarmic ;)
 
Ostatnia edycja:
Z tym jedzeniem czy warto tak uważać? Moja mama będąc w ciąży naprawdę sobie nie odmawiała niczego, o czym teraz pomstuje, bo dużo przytyła. Ja byłam znów masakrycznym niejadkiem, dopiero w gimnazjum zaczęłam próbować i jeść wszystko. Tylko cukierki były zawsze dobre, a byłam bardzo "fit" dzieckiem. Do tej pory uwielbiam sport.
Pewnie, że nie jem tylko fastfood'ów ale niczego sobie nie odmawiam. Często robię domowe fastfood'y. Dziś na obiad wymyśliłam spagetti, ciakawe jak je przyjmę. Moje I trymestrowe wymioty zaczęły się właśnie od spagetti ale mam straszną ochote :)
 
Spaghetti jest spoko:) wczoraj po treningu na szybko zrobiłam, a wieczorem znów garnek lecza narobiłam, żeby nie gotować przez 2 dni hi hi :p

Uważać z jedzeniem- jeśli pod tym pojęciem kryje się "rozsądne jedzenie" to osobiście uważam, że tak. :)
 
Wiecie czy w szpitalu bezkarnie można odmówić, czy raczej nie chcieć skorzystać ze szczepienia tego w pierwszej dobie??
Tak samo czy można nie pozwolić myć dziecka ??
Szukam takich info o " moim szpitalu", ale nic nie ma. Chyba na szkole rodzenia dopiero sie dowiem ...
 
Cześć dziewczyny! Jestem nowa styczniowa termin z USG wskazuje na 25 stycznia, z ostatniej miesiączki na 14-ego. Konto założyłam dzisiaj, bo leżę w łóżku, zatrułam się wczoraj w restauracji i cierpię. Poza tym czuję się w drugim trymestrze bardzo dobrze, z 6 letnim synkiem i mężem zwiedzamy Beskidy. Po urlopie planuję powrót do pracy. Życzę spokojnej ciąży, mam nadzieję, że będziemy sobie wzajemnie pomagać i towarzyszyć ☺
 
reklama
Cześć dziewczyny! Jestem nowa styczniowa termin z USG wskazuje na 25 stycznia, z ostatniej miesiączki na 14-ego. Konto założyłam dzisiaj, bo leżę w łóżku, zatrułam się wczoraj w restauracji i cierpię. Poza tym czuję się w drugim trymestrze bardzo dobrze, z 6 letnim synkiem i mężem zwiedzamy Beskidy. Po urlopie planuję powrót do pracy. Życzę spokojnej ciąży, mam nadzieję, że będziemy sobie wzajemnie pomagać i towarzyszyć [emoji5]
Hej! ;)
Skąd jesteś ?;)
 
Do góry