reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
hej dziewczyny :) można dołączyć?

razem z mężem czekamy na malucha :) obecnie jestem w 16 tc, póki co termin mamy na 26 stycznia. ze względu na straszne mdłości w pierwszym trymestrze już od 7 tc jestem na zwolnieniu lekarskim i powoli zagłębiam się w tematy ciążowo-dzieciaczkowe. To nasze pierwsze dziecko więc w sumie wszystko jest dla mnie nowe ;)
 
reklama
hej dziewczyny :) można dołączyć?

razem z mężem czekamy na malucha :) obecnie jestem w 16 tc, póki co termin mamy na 26 stycznia. ze względu na straszne mdłości w pierwszym trymestrze już od 7 tc jestem na zwolnieniu lekarskim i powoli zagłębiam się w tematy ciążowo-dzieciaczkowe. To nasze pierwsze dziecko więc w sumie wszystko jest dla mnie nowe ;)
Hej!
Ja termin na 24 stycznia ;)
Wiadomo już dziewczyna czy chłopczyk ?
Skąd jesteś ?;)
 
Ja właśnie muszę jeszcze koniecznie dokupić bieliznę.

Bluzki i swetry to mam to samo, dokupiłam ostatnio kilka sztuk ciut większych ze względu na biust bo rozpinane mi się rozchodzą w biuście :D i niektóre zrobiły się dziwnie krótkie :p

Mam taki zimowy płaszcz oversize wiec na pewno wykorzystam, a kurtkę to się zobaczy ;-)

Nasz bobas dostał właśnie prezent. Był mój kuzyn z żoną i synami 6 miesięcznym i 3 letnim. I dostaliśmy całą paczkę wyprawkową: mokre chustki, kremy, płyny itp.rzeczy dla malucha. Chyba muszę się zacząć przygotowywać już na takie niespodzianki hehehe :p
Super! Ja też mam parę rzeczy, które fajnie by było dostać. Nie są drogie - około 100 zł i spokojnie mogę je kupić sama ale uważam, że są fajne na prezent :p.
 
Hej!
Ja termin na 24 stycznia ;)
Wiadomo już dziewczyna czy chłopczyk ?
Skąd jesteś ?;)
jeszcze do końca nie wiemy. Tzn. na usg genetycznym gin powiedziała, że wszystko wskazuje na dziewczynkę, ale oczywiście nie jest to potwierdzone bo był to dopiero 12 tydzień :) w tym tygodniu będę miała kontrolną wizytę więc może coś już będzie dokładniej widać, a jak nie to czekamy na usg połówkowe :)
a mieszkam w Warszawie :)
 
A podrzucisz linki? Ja też małobiuściasta, teraz o rozmiar większe ale biustonosz chcę kupić "na żywo" ;)
Ja ostatnio kupowałam fajne staniki w H&M. Już się przekonałam, że niestety na takie małe cycki nie ma fajnych tanich rozmiarów, a na rynku to już nawet nie myślę pytać.
Z majtek właściwie strasznie skromny wybór, jak coś w normalnej cenie to właściwie tylko biały, czarny, beżowy. Są piękne majtki, ale wolę kupić bodziaka dla dzidzi niż sobie fikuśne majtki. Ale jakieś kolorowe też znalazłam, pytanie jakie będą.
Link do: MAJTKI FIGI CIĄŻOWE NA ZAKŁADKĘ BAWEŁNA REGULACJA
Link do: MAJTKI FIGI CIĄŻOWE POD BRZUCH STÓPKI BAMBUS M/L
 
Ja ostatnio kupowałam fajne staniki w H&M. Już się przekonałam, że niestety na takie małe cycki nie ma fajnych tanich rozmiarów, a na rynku to już nawet nie myślę pytać.
Z majtek właściwie strasznie skromny wybór, jak coś w normalnej cenie to właściwie tylko biały, czarny, beżowy. Są piękne majtki, ale wolę kupić bodziaka dla dzidzi niż sobie fikuśne majtki. Ale jakieś kolorowe też znalazłam, pytanie jakie będą.
Link do: MAJTKI FIGI CIĄŻOWE NA ZAKŁADKĘ BAWEŁNA REGULACJA
Link do: MAJTKI FIGI CIĄŻOWE POD BRZUCH STÓPKI BAMBUS M/L
Z biustonoszami to tak, wiem coś o tym. Te z pierwszego linka zamierzam kupić bo widziałam je już dzisiaj na allegro :). Może poszukam jeszcze jakichś z "golfem" na zimniejsze dni ;). A masz na oku jakieś leginsy? Kupiłam jedne w hm ale chciałabym jeszcze kupić ze trzy pary na allegro.

Dzisiaj kupiłam też pieluchy tetrowe, flanelowe i bambusowe na allegro ;). I szczotkę do główki z canpolu ;). Będę już chyba powoli kupować co jakiś czas rzeczy, żeby portfel obrywał na raty ;).
 
reklama
jeszcze do końca nie wiemy. Tzn. na usg genetycznym gin powiedziała, że wszystko wskazuje na dziewczynkę, ale oczywiście nie jest to potwierdzone bo był to dopiero 12 tydzień :) w tym tygodniu będę miała kontrolną wizytę więc może coś już będzie dokładniej widać, a jak nie to czekamy na usg połówkowe :)
a mieszkam w Warszawie :)

No na genetycznym u mnie był chłopiec ;) jutro mam wizytę (będzie 16+6), może się potwierdzi ;)
 
Do góry