reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Cześć dziewczyny ja dzisiaj w kiepskim nastroju i mój M na tydzień na poligon wybył a ja niecierpie sama spać:( do tego w lipcu urodziła moja kuzynka syna ponad miesiąc mały leżał w szpitalu po porodzie odrazu helikopterem przetransportowano go do Warszawy ma w jednym miejscu kręgosłup cienki jak papier do tego krwiaka, rehabilitację do końca życia i itak przy niewłaściwym nawet podniesieniu go mogą mu złamać kręgosłup poprostu horror widziałam tego maluszka i łzy same cisły się do oczu, a najgorsze jest to że właśnie lekarz jej powiedział że przyczyną jego kalectwa jest uderzenie, pechowo maluszek był ułożony pleckami do świata i musiała gdzieś się nawet lekko stuknąć straszne jakoś tak to mnie przeraziło tymbardziej że moja córka nierozumie że ma uważać i potrafi na mnie skoczyć czy czymś rzucić
 
reklama
Witam u nas leje ale todobże bo susza jak diabli.
Anula mój M miał przepukline i wyobraś sobie ze przed wykryciem miał straszną biegunke i wymioty a potem jak sie okazało to przepuklina ale to nic strasznego po 3 dniach był w domu a potem 5 miesiecy na chorobowym boli po operacji no ale idzie wytrzymać mój stwierdził .
My całą niedziele u rodzinki byliśmy super wyjazd.Jak na razie wszyscy zdrowi łykanie czosnku nam służy.
DUŻO ZDROWIA DLA WAS TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO.
Też jestem po operacji przepukliny, wyszłam po jednym dniu, nie mogłam dźwigać przez 6 miesięcy... to był mój największy problem... Ból po operacji taki sobie, dużo gorszy był po cesarce, choć po przepuklinie miałam 21 szwów, a przy cc jeden ciągły. Ale dolegliwości związanych z sama przepukliną nie miałam żadnych.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@maryqska ogladnelam wczoraj pierwszy odc. tego belfra I juz mnie wciagnelo! niestety pora drugiego odc. to 22.30 wiec dla mnie zabojcza, na przyszlosc pewnie bede sciagac z neta zamiast ogladac live ;) ale serial super na jesienne wieczory :)
@malina4444 powodzenia na glukozie! i z tesciowa... jak dobrze ze moi 'wspaniali' tesciowie mieszkaja daleko... ;)
@aniay chyba cos z tym spinaniem brzucha rzeczywiscie jest bo w pierwszej ciazy az do porodu nie wiedzialam co to skurcz, a tutaj juz od polowy ciazy zdaza mi sie to dosyc czesto. ale szyjka zamknieta wiec sie nie martwie.
@Ketrinna smutne wiesci, duzo sily dla rodzicow i maluszka
 
Cześć, witam porannnie :)

@malina4444 trzymam kciuki za glukozę :) Dasz radę!

U nas pogoda dziś typowo jesienna, mżawka plus mgła, natomiast temp ok 10 stopni więc wystarczy wrzucić coś cieplejszego i będzie git. Ja mam dziś wizytę moje drogie! :) Cieszę się, nie mogę się doczekać i oczywiscie drżę czy wszystko będzie ok, szczególnie z szyjką, po Waszych historiach…
A tak przy okazji to nie mogę uwierzyć, że już kolejne 4 tygodnie od wizyty minęły. Odkląd minęły poranne mdłości i zaczęłam funkcjonować to czas tak mi szybko leci, że styczeń wydaje mi się już za pasem. Też tak macie? Szczególnie druga ciąża tak mi mija szybko, pierwsza chyba jakoś wolniej. No cóź trzeba działaç i nie dać się zaskoczyć ;)

Miłego dzionka!
#czarnyprotest
 
Czarny poniedziałek, niebo płacze. ...szaro buro i ponuro [emoji32]aż glowa boli.
Malina zdrówka dla dzieci,powodzenia na glukozie i wszystkiego dobrego dla teściowej [emoji16]
Wczorajszy piękny dzień spędziliśmy w ogródku u teściowej popijając herbatkę. Piękna pogoda wczoraj była.po takiej dawce powietrza spalam jak susełek [emoji3]
Anula mąż kiedy wychodzi ?
Ketrina biedny maluszek. 3mam kciuki żeby wszystko było ok
KolorowaMama uważaj na siebie i kup magnez
Shaer -powodzenia na glukozie

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja,

My dziś z synkiem pospaliśmy do 8.30. I jesteśmy po śniadanku.
@betina79 kciuki za ostatnie dwa tygodnie. Ja już po pracy chociaż kilka telefonów i opini muszę jeszcze wykonać

@Czoperka kciuki za szczepienie Adasia. My mmr jeszcze odsuwamy w czasie. Muszę zobaczyć kiedy mamy termin szczepienia i zobaczymy co podamy (pneumokoki meningokoki czy już mmr).
@malina4444 @Shaer kciuki za glukozę. Ja właśnie w tym tygodniu mam drugie podejście, bo za późni ostatnio dojechałam.

@kolorowaMama super, że m dojechał. Co do spinania brzucha, to wczoraj na spacerze ze starszakiem też musiałam się zatrzymać i cieszyłam się, że w miarę szybko usnął i mogłam wrócić do domu. Czy w drugiej ciąży szybciej i cześciej się to zdarza? U mnie nie ma takiej reguły. Ja nie pamiętam (a minęło dopiero dwa lata), ale moj m mówi, że przecież miałam w pierwszej ciąży problemy z napiętym brzuchem.

@Ketrinna kckuki za maluszka kuzynki. Trzeba być dobrej myśli. I nie przejmuj się na zapas. Znam osoby po stluczkach w zaawansowanej ciąży i na szczęście nic się nie stało.

Kciuki za wizyty.
Ja też dzisiaj mam wizytę. Popieram czarny protest chociaż niestety może mi to skomplikować dojazd do lekarza dzisiaj :-(

Co do efektu takich protestów (bo i tak mam nadzieję, że ustawa nie przejdzie), to czytałam kilka felietonów, że mogą władzy o tyle przeszkodzić, że mobilizują tą cześć społeczeństwa, która nie była aktywna w kwestii polityki czy wyborów.
 
Za chwile trzecie kłucie. Tak się zastanawiam, czy przypadkiem moje przeziębienie nie odbije się na wynikach, pewnie leukocyty pójdą w górę, ale czy to ma wpływ na glukozę?

@kolorowaMama dobrze, że B już z Wami;)
@Ketrinna to osłabiająca historia, trzymam kciuki za maluszka i rodziców.
@KIKI83 też czas mi przecieka między palcami, mam już od jakiegoś czasu syndrom wicia gniazda i silne wrażenie, że z niczym się nie wyrobię. Wchodzi mi też obawa, że będę musiała np lec pod koniec i to dodatkowo zatrzyma przygotowania. W pierwszej ciąży, czas dłużył mi się niemiłosiernie. Bardzo czekałam na moment, w którym wezmę Jasia w ramiona. W drugiej czas przyspieszył a teraz galopuje:wink:
 
reklama
Dziewczyny a jak czuc to spinanie macicy? Skurcze te pierwsze? Bo ja kurde nie wiem czy to mam czy nie :) ale czasem mam takie uczucie ze czuje brzuch jakby sie robił ciężki i jakbym czuła wagę opierającego sie bobasa w środku.
Mi tez leci szybko ciąża ale juz powoli chciałabym sie wylaszczyć:) ubrać ro fajnie seksi i buty wysokie i wogole :) trochę taka klucha sie czuje a tu bedzie coraz gorzej...
Kolorowamama dobrze ze maz dojechał cały i zdrowy i rodzina w komplecie.
Katrina gratuluje dziewczynki :)
Miłego dnia
 
Do góry