reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Brzusio wymaz z pochwy to standard ja tez miałam na ostatniej wizycie. Wracaj szybko do domku. Druga sprawa ze mogą cie tak trzymać bo gdzieś kiedyś czytałam że NFZ zapłaci szpitalowi za pacjenta jeśli ten leży powyżej iluś tam dni nie znam szczegółów ale może to jest powód.
happy 3 gratuluję potrojnego szczęścia -dbajcie o siebie.
Marlena jak samopoczucie dzisiaj? Daj znać po wizycie.

Dziewczyny odpukac ale ja czuję się chyba coraz lepiej. Oczywiście jestem słabsza i bardziej zmęczona niż zwykle ale czuję więcej polotu. Zaczynam szlajac się po koleżankach , pić kawę-po 2 mcach przerwy,więcej energii żeby coś robić w domu itp. Wczoraj weszliśmy w 13 tydzień ale ten czas leci
Lada dzień i na forum pojawia się marcowe mamy 2016
 
reklama
Waw ale piszecie jak szalone
Ja nie śpię od 5 znów mam cholerny ból głowy, drugi taz w tej ciazy
A tez mamy zamiar dzis jechać do zoo ;) nie wiem czy dam rade


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nutka to w moje okolice się wybierasz widzę. Pochodzę z Żukowa a teraz w Sierakowicach. To jakieś 15-20 km od Kartuz. A macie jakaś wstępna datę kiedy chcecie jechać? To Ci dam znać jaka pogoda u mnie. ;)
 
Brzusio wymaz z pochwy to standard ja tez miałam na ostatniej wizycie. Wracaj szybko do domku. Druga sprawa ze mogą cie tak trzymać bo gdzieś kiedyś czytałam że NFZ zapłaci szpitalowi za pacjenta jeśli ten leży powyżej iluś tam dni nie znam szczegółów ale może to jest powód.
happy 3 gratuluję potrojnego szczęścia -dbajcie o siebie.
Marlena jak samopoczucie dzisiaj? Daj znać po wizycie.

Dziewczyny odpukac ale ja czuję się chyba coraz lepiej. Oczywiście jestem słabsza i bardziej zmęczona niż zwykle ale czuję więcej polotu. Zaczynam szlajac się po koleżankach , pić kawę-po 2 mcach przerwy,więcej energii żeby coś robić w domu itp. Wczoraj weszliśmy w 13 tydzień ale ten czas leci
Lada dzień i na forum pojawia się marcowe mamy 2016
A wiesz może imasz racje może trzeba być 5 dni żeby im zwrócili z nfz:)
 
hej dziewczyny!
Happy3 gratulacje razy trzy! Ale super :-) :) taki trójpaczek......ale rozumiem twoje obawy...
Betina ja przez dwa dni miałam takie kłucia...i do dzisiaj nie wiem czy to gazy czy więzadła czy co....na szczęście przeszło...a tez było nieciekawie
Marlena trzymam moooocnooo kicuki! czekamy na dobre wieści! :happy:
Kolorowa mama wszystkiego najlepszego dla córci :rofl2::rolleyes:
Brzusio porozmawiaj z lekarzem jakie są wskazania do przedłużenia pobytu w szpitalu....tylko broń Boże nie wypisuj się na własne żądanie...bo jakby cos się stało :no:
 
A ja w końcu kupiłam sobie sukienkę na wesele...zdecydowałam się, że kupię ciążową już....bo mam następne wesele w połowie sierpnia...i powiem wam , że to było wyzwanie...ale nie dla mnie...dla mojego męża :-D chociaż sama się później smiałam ze swojego wybredzania i kręcenia nosem...panie w sklepie już miały mnie chyba dość :-D:p ale nic...jeszcze przede mną zakup butów...a wesele już w tą sobotę :-) :)

No i czeka mnie dużo pracy od jutra do 8 lipca....bo to ślub mojej wspólniczki z pracy...więc przez półtora tygodnia wszystkie obowiązki spadają na mnie...ale mam super dwie dziwczyny do pomocy...dam rade :-) :)
No i postanowiłam, że jak koleżanka wróci z urlopu to ja już mówie stop...idę na l4...za gorąco...w lokalu mamy saune...a ja jestem głównym kucharzem...więc zaczyna mi się już słabo momentami robić :oo: dobrze, że przynajmniej mdłości mnie nie męczą.
 
Dziewczyny odpukac ale ja czuję się chyba coraz lepiej. Oczywiście jestem słabsza i bardziej zmęczona niż zwykle ale czuję więcej polotu. Zaczynam szlajac się po koleżankach , pić kawę-po 2 mcach przerwy,więcej energii żeby coś robić w domu itp. Wczoraj weszliśmy w 13 tydzień ale ten czas leci
Lada dzień i na forum pojawia się marcowe mamy 2016

Ale masz fajnie że to juz 13tc. Jesteś juz bezpieczna :) Ja dopiero 9 i kilka dnitak bym juz chciała drugi trymest. Masz juz duzy brzuch? :)
 
reklama
Ale masz fajnie że to juz 13tc. Jesteś juz bezpieczna :) Ja dopiero 9 i kilka dnitak bym juz chciała drugi trymest. Masz juz duzy brzuch? :)


Brzuch mam spory nie zapne się w żadne spodnie. Wszyscy wkoło już wiedzą bo widać. Swoją drogą ja mimo szczupłej sylwetki zawsze miałam brzuch teraz chociaż nie muszę go wciągać.

Bezpieczna się nie czuję. Nie widziałam dziesiątka od prawie 5 tyg.a usg w środę mam nadzieję że wszystko jest w porządku.
 
Do góry