reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Siedze wlasnie w poczekalni i czekam na wizyte do gin. Denerwuje sie strasznie ...:(
Trzymajcie kciuki!:)
Czymam kciuki.

Ja dzis umieram w pracy. Po wczorajszej rozmowie z rodzicami zadzwonila jeszcze ciotka I niechcacy doprowadzila mnie do takiego placzu do wyczerpania.
Teraz siedze przy komputerze I usypiam z myszka w reku. A to jeszcze 3 godziny do konca.
Biedni Ci nasi chlopi, biedni.
Najfajniej jednak ze moja cora odkad wie ze jestem w ciazy to mi mocno odpuszcza I jest mniej roszceniowa
 
U mnie dopiero 5 tydzirn a tez wczoraj wpadlam w godzinny placz bo prysnal mi tluszcz kiedy nakladalam obiad. ;)
Szloch byl straszny ze co bedzie ze mnie za matka jak sobie nie umiem obiadu nalozyc...;) Nasi mezczyzni maja przekichane ;(


Dokładnie :/ Ja im współczuje no ale coż my się męczymy oni są po to żeby nam teraz pomóc..:)
 
Mam już wyniki bety: 14 maja było 538 a dzisiaj tylko 602, a więc i ja odpadam.
Za was wszystkie trzymam kciuki, oby wam się udało :tak:

A ja już niedługo powalczę dalej :biggrin2:

Joanna przykro mi bardzo i trzymam kciuki za kolejne starania!

Siedze wlasnie w poczekalni i czekam na wizyte do gin. Denerwuje sie strasznie ...:(
Trzymajcie kciuki!:)

Trzymam kciuki,daj znac po wizycie.

Ja też dziś wizytuje i czekam na bete,bo w piątek była niska także tez nie wiem jak dziś będzie.
Witam nowe mamusie,dobrze ze nas więcej na forum! Nie przejmujcie się humorkami,taki urok ciąży ja też jestem nie do wytrzymania,sama siebie znieść nie mogę ale to minie także byle do przodu:yes:
 
Tłumaczę to sobie tym, że pewnie z zarodkiem było coś nie tak i dziecko mogłoby być chore. Także lepiej, że stało się tak na tym etapie niż później.[/QUOTE]

Zycze powodzenia w następnym razie :)
 
reklama
Jestem juz po wizycie :)

Na usg widac 3mm pecherzyk. O zarodku nic mi lekarz nie mowil, ale mam juz zalozona karte ciazy wiec chyba jest dobrze:)
Chociaz nie wiem czy ten pecherzyk nir jest zbyt malutki?
Gin znalazl ten nadzerke ale nic nie kazal z nia robic. Przepisana mam pregne plus i 6 czerwca kolejna wizyta.

Czy w 5 tc pecherzyk nie powinien byc wiekszy?:(
 
Do góry