reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Sa tu przyszłe mamy z UK? Bo ja czegos nie rozumiem z wyliczeń wychodzi mi termin na 22.01.17 i obecnie 5tc, dzwoniłam dzis umówić sie na usg zgodnie z zaleceniami lekarza rodzinnego a baba mi mowi ze za wcześnie dzwonię ze to 4tc i termin wypada na 26.01.17 wiec mam dzwonić na koniec maja ? Jakim cudem zniknął im tydzien prawie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
joanna 84-84 przykro mi, ale cieszy mnie twoje podejście do sytuacji...jest bardzo mądre i dojrzałe...życzę powodzenia w dalszych staraniach
aniay nie martw się rodzicami...ja już dawno stwierdziłam, że wszystkim nie dogodzisz i należy postępować zgodnie z samym sobą :happy:
Rosana myślę, że jakby coś było nie tak to lekarz by ci to powiedział ... głowa do góry czekaj spokojnie na następną wizytę :happy:
wionka gratulacje i witaj w naszej paczce :-) :)
Dziewczyny mam planowaną wizytę u gina w czwartek i tak czytam , że wszystkie robiłyście bete z krwi a ja nie robiłam ani razu. Czy myślicie , że powinnam zrobić przed wizytą i zabrać ze sobą wyniki na wizytę u lekarza?
Ja co prawda w Pl nie jestem ale nie Wydaje mi sie ze robienie bety na zapas cos zmieni jesli nie ma do tego powodow.
Na dluzsza mete też uwazam ze zyje sie dla siebie i trzeba byc szczesliwym samemu najpierw.
Ale wczoraj liczylam na dobry dzień a oni go popsuli I mi sie wodospad zalaczyl, dzis czuje sie już lepiej.
 
Sa tu przyszłe mamy z UK? Bo ja czegos nie rozumiem z wyliczeń wychodzi mi termin na 22.01.17 i obecnie 5tc, dzwoniłam dzis umówić sie na usg zgodnie z zaleceniami lekarza rodzinnego a baba mi mowi ze za wcześnie dzwonię ze to 4tc i termin wypada na 26.01.17 wiec mam dzwonić na koniec maja ? Jakim cudem zniknął im tydzien prawie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kiedy miałaś ostatmia miesiaczke? I jak długie masz cykle?
 
15.04 miałam miesiączkę, 2,5 roku miałam wkładkę mirena i nie miałam miesiączek praktycznie żadnych a przed założeniem cykle 27-28 dni


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to faktycznie 20Ty nawet. Ale faktycznie jestes dopiero 4+3
Nie wiem jak pryatnie ale najwczesniej na nhs na usg umowia cie na 12 tydzien, chyba ze sa przeslanki do wczesniejszego, spotkanie z polozana 8smy a na usg to może dopiero za tydzien wedlug ostatniej miesiaczki bedzie cos widac.
Mowilas ze to twoje krwawienie nie bylo jak okres, I jeśli powiesz im ze nie miałaś okresu od wyjecia mireny to jest szansa ze cie potraktuja inaczej.
 
Hej :) ja tak nieśmiało chciałabym dołączyć, jestem pierwszy raz na takim forum, chyba dlatego że nie mam z kim porozmawiać o mojej ciąży. Moje poprzednie przeżycia z ciążami skłoniły mnie do tego żeby nikomu się do ciąży nie przyznawać narazie ( bo potem wszyscy cierpią ) . Jestem teraz w 5 tc i na dzień dobry lekarz po zbadaniu mnie zaczął podejrzewać, że to ciąża poza maciczna ( bo nie widział pęcherzyka, bolało mnie bardzo podbrzusze przy dotyku i zobaczył jeszcze jakiś płyn za macicą ) . No to sobie myśle, że i tym razem już po wszystkim, wcześniej dwie ciąże poroniłam- jedną we wrześniu 2014- 7tc , drugą w lutym 2015- 11tc. OM miałam 10 kwietnia a cykle mam 31-33 dniowe i już na początku maja zaczęłam podejrzewać że coś się zmieniło i miałam racje 10 maja zrobiłam test i dwie kreseczki :) druga jeszcze blada ale widoczna. Zadzwoniłam od razu do gina, bo wcześniej mówił że jak tylko się dowiem o ciąży od razu mam przyjść, to umówiłam się na 12 maja. Tak sobie teraz myślę że przecież jak byłam a on mi robił usg to był dopiero 33 tc, wypisał mi skierowanie na szpital ( podejrzenie ciąży pozamacicznej ) i kazał badać beta hcg. Poleciałam tego samego dnia do laboratorium i od tego czasu robię betę co 48h, moje wyniki :
-12.05- 151,97 mIU/ml
-14.05- 315,07 mIU/ml
i dzisiejsze 16..05- 678,85 mIU/ml i zrobiłam jeszcze progesteron- 28,10 ng/ml
Nie mam pojęcia czy to są prawidłowe przyrosty, denerwuję się bardzo że to jednak będzie pozamaciczna :(
Żeby nie było tak smutno to udało mi się urodzić córeczkę, ma teraz cztery latka i tylko ona dała mi siłę, żeby przeżyć te ciężkie chwile :)
 
No to faktycznie 20Ty nawet. Ale faktycznie jestes dopiero 4+3
Nie wiem jak pryatnie ale najwczesniej na nhs na usg umowia cie na 12 tydzien, chyba ze sa przeslanki do wczesniejszego, spotkanie z polozana 8smy a na usg to może dopiero za tydzien wedlug ostatniej miesiaczki bedzie cos widac.
Mowilas ze to twoje krwawienie nie bylo jak okres, I jeśli powiesz im ze nie miałaś okresu od wyjecia mireny to jest szansa ze cie potraktuja inaczej.

No walsnie położną GP kazała na 8tc a baba z recepcji powiedziała ze nie moze umówić mnie prędzej niż na 10tc no nic poczekam jeszcze 1,5 tyg i pójdę prywatnie do polskiego lekarza to moze sie dowiem ktory tydzien i co jest grane :)


Macie jakies sposoby na bolące piersi ? W pierwszej ciazy tego nie zaznałam a teraz modlę sie o powrot z pracy do domu i pierwsze co robię to ściągam stanik z łzami w oczach, nie myslalam ze moje małe rodzynki mogą tak bolec [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No walsnie położną GP kazała na 8tc a baba z recepcji powiedziała ze nie moze umówić mnie prędzej niż na 10tc no nic poczekam jeszcze 1,5 tyg i pójdę prywatnie do polskiego lekarza to moze sie dowiem ktory tydzien i co jest grane :)


Macie jakies sposoby na bolące piersi ? W pierwszej ciazy tego nie zaznałam a teraz modlę sie o powrot z pracy do domu i pierwsze co robię to ściągam stanik z łzami w oczach, nie myslalam ze moje małe rodzynki mogą tak bolec [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie pomogę na bolące piersi, nacierpiałam się w poprzedniej ciąży ale teraz nie jest aż tak źle. Trzeba to przeżyć. Pomyśl sobie że jak bardzo bolą to fasolka rośnie :D
Poproś GP o to żeby skierował cię do położnej wcześniej, mój tak zrobił.

@mala30 przyrosty wyglądają super, podwajają się co dwa dni :D
Witamy, dobrze że trafiłaś na to forum. Tutaj napewno znajdziesz wsparcie którego potrzebujesz. Trzymam kciuki za fasolkę.
 
reklama
Do góry