reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Witajcie kochane. Ja juz po wizycie. No niestety u mnie brak pęcherzyka. Więc w ciąży niby nie jestem. Nie wiem tylko jak.az 2 testy były mylne... lekarz.mowi ze może pozamaciczna... Widać też był w szoku bo wszystko wskazywało by na ciążę. Poza tym te krwawienia na bank nie są miesiączkowe. Jak nagle przestanę krwawic to mam się zgłosić do szpitala w poniedziałek. Póki co życzę Wam spokojnych ciąż i zdrowych maluszków. Ja póki co jak mi się unormuje cykl to rozpoczynam z mezusiem staranka. Trzymajcie się kochane. Buźka

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Tak mi przykro :( uda się Wam. Trzymam kciuki i tule mocno!!
 
reklama
Cayra przykro mi... Mam tylko nadzieję, że wszystko dobrze się skończy i jak najszybciej będziecie mogli starać się o dzidziusia. Trzymaj się cieplutko!
 
1462905088-tii4je.jpeg


Czesc dziewczyny, test zrobiony pol godziny temu [emoji33] 3 dni przez przed terminem spodziewanej miesiaczki.
Nie wiem kto jest w wiekszym szoku, ja czy moj chlop [emoji23]
 
Ja nie krwawie, cayra pisalw o krwawieniach.
Ja poprostu panikuje na zapas
Przepraszam, pomyliłam nick :zawstydzona/y:

asiz kreski piekne i mocne:rofl:
cayra o jejku, bardzo mi przykro ale może jednak to nie koniec? Testy pozytywne więc może za wczesnie aby coś zobaczyć. A bete robiłaś???
Paraplu gratukuję i witaj:tak:
 
Cayra
Moze jeszcze nie widac albo kiepski sprzet.
Ja bym sie wybrala do innego gina z dobrym sprzetem.
3mam kciuki &&&
 
Cayra przykro mi, że tak to się kończy :-( :(. Obyś jak najszybciej mogła zacząć staranka, które szybko zaowocują :tak:

Aniay myślę, że nie musisz się martwić - jesteś w ciąży :p Późne owulacje przecież się zdarzają. Ale dzięki temu będziesz miała USG szybciej niż dopiero w 12 tc :)
 
reklama
Do góry