reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Hej. A ja dziś cały dzień jak na szpilkach przesiedze. Dziś jest mój 37 dzień od ostatniej miesiączki i właśnie w tym dniu kilka razy poroniłam... Na razie jest wszystko ok. Cycki mi nawet trochę urosły ;) mdłości mam ciągle. Może wreszcie będzie dobrze. Nawet mi się wczoraj imię przyśniło ;-) Trzymam kciuki za wizytujące!

Napisane na D2403 w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie dobrze, przetrwasz ten dzień i każdy, aż do porodu [emoji272]

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już po usg, poza pecherzykiem ciazowym 12mm I zoltkowym narazie nic nie widac, wiec mam powtorke za 10 dni. Jak na 6Ty tydzien wszystko Wydaje sie byc prawidlowe.(moje wyliczenia owu sie zgadzaja)
Mimo wszystko pewnie sie wciaz bede martwic do nastepnego usg.
Teraz czekam na autobus do pracy który mam za 30 minut. I który bedzie jechal godzine. Normalnie marnotrastwo czasu.
 
Aniay trzeba być cierpliwym :)

Ja ostatnio na wizyte wgl czekałam w kolejce 2.5 h a byłam umówiona na konkretną godzinę .. Wgl żeby zapisać się teraz do lekarza to cud wgl nigdzie nie ma miejsca wszędzie juz komplety mają.
 
Aniay trzeba być cierpliwym :)

Ja ostatnio na wizyte wgl czekałam w kolejce 2.5 h a byłam umówiona na konkretną godzinę .. Wgl żeby zapisać się teraz do lekarza to cud wgl nigdzie nie ma miejsca wszędzie juz komplety mają.
Tylko 10 dni, ne?

A ja zaczelam czytac o pecherzykach ciazawych I sie doczytalam o pustych jajach plodowych.
Nienawidze internetu pod tym kontem.
Lekarz powiedział że wszystko w noemie, nie byl zaniepokojony to wszystko powinno byc ok.?
Powiedziałam mojemu A ze moze powiedzieć w pracy. A teraz sie nakrecam.
 
Tylko 10 dni, ne?

A ja zaczelam czytac o pecherzykach ciazawych I sie doczytalam o pustych jajach plodowych.
Nienawidze internetu pod tym kontem.
Lekarz powiedział że wszystko w noemie, nie byl zaniepokojony to wszystko powinno byc ok.?
Powiedziałam mojemu A ze moze powiedzieć w pracy. A teraz sie nakrecam.




Napewno będzie wszystko dobrze :) Lekarz pewnie by powiedział gdyby było nie tak :) nie ma co się martwić na zapas
 
Ja jestem dzisiaj po USG i ciąża pozamaciczna wykluczona :-) :) pęcherzyk jest, beta przyrasta super a zalecenie lekarza : wrzucić na luz !! haha. I pytanie do Was, macie przepisanego dupka albo luteine ???
 
reklama
Do góry