reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Czesc Kobitki nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie jak nie to wywalcie mnie z wątku... Podczytuje caly czas co u Was ale żeby Was nadrobić to chyba rok musialabym spędzić na czytaniu taka produkcja :) ja mialam iść na zwolnienie 28 października i owszem poszlam ale do pracy i tak chodziłam i tak naprawdę w domu jestem dopiero na stale od poczatku grudnia:) i oczywiście wpadlam w szal organizowania wszystkiego i kupowania bo przecież na 6.01 termin a ja prawie nic nie mialam. Na szczęście zdarzylam i teraz tylko pozostaje mi torba do spalowania i mogę czekać na przyjscie corci:-D Ciesze się ze u Was wszystko ok i bez większych przygód. Ja mam po sobotniej wizycie przykaz leżenia jeżeli nie chce spędzić świat na porodowce. Także grzecznie leże i odpoczywam nadrabiajac Was. Serdecznie Pozdrawiam i trzymam kciuki za każdą :-*

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 6033X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ciąża donoszą jest w skończonym 37tv czyli jeśli któraś z was jest w 36+3 załóżmy to to jeszcze nie jest donoszą ciąża i to każdy lekarz powie donoszą ciąża to ta która ma 37+0 i w zwyż. ..

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom

To od soboty mogę rodzic [emoji123][emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny jestem w 36+1 tc, czy wy też macie takie mocne klucia w podbrzuszu czy dzieje się tak w związku z obnizajacym się brzuchem? Już nie wiem jak siedzieć tylko leżenie przynosi mi ulgę, a do tego brzuch zaczyna strasznie twardniec, chciałabym dotrzymać do 1 stycznia
 
Cześć dziewczyny jestem w 36+1 tc, czy wy też macie takie mocne klucia w podbrzuszu czy dzieje się tak w związku z obnizajacym się brzuchem? Już nie wiem jak siedzieć tylko leżenie przynosi mi ulgę, a do tego brzuch zaczyna strasznie twardniec, chciałabym dotrzymać do 1 stycznia
Oj chyba musisz to zglosic lekarzowi moze to skurcze.
 
reklama
Do góry