reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Anja- ale cudeńka!!!:-)
Dzidzia- pomozemy i gadaj ile sie da!!!My wysłuchamy i doradzimy na tyle ile mozemy:-)
A ja tez dzis ide na zakupy...ZNOWU ale zkolezanka:-)
 
reklama
pumi mi tez lekaz tak mowil ze dziewczyni sa pewniejsze
znalazly sie moje wyniki nie wiem po co mam CUKIER W MOCZU :no:ciekawe co to oznacza wiem tylko ze absolutnie nie powinno go tam byc
 
Wróciłam od lekarza no i .............nie mógł dojrzeć jąderek, co sugeruje, że będzie mała Amelka:-). Nie wiem ile dzidzia mierzy bo tak fikała że nie mógł jej zmierzyć, ale waży 615 gram. Bardzo się cieszę, ale mój synek nie bardzo:no: muszę zacząć negocjacje, że siostra też może być fajna. Poza tym badania - mocz i morfologia - bardzo dobre. Ale cholesterol bardzo wysoki - 290, ale jak t w ciąży trzymać dietę?:sorry2: Wcale nie jem tłustych rzeczy więc już sama nie wiem co mogę jeść. Od początku ciąży przytyła 5,5 kg, więc chyba nie zadużo.
 
Anja no rzeczywiście dowaliłaś z grubej rury:-):-):-):-) z tymi zakupami. bardzo gustowne:tak::tak:, ale będziesz miała strojnisie. Tylko żeby Luki później wyrobił na dwie lasencje w domu hihihihi
Pumi a ja słyszałam zupełnie coś przeciwnego :sorry2:. Ze ja lekarz stwierdzi ze chłopiec to na 95 % bęedzie chłopiec, a jak stwierdzi że dziewczynka to na 50% będzie dziewczynka. i tak jak piszesz tylko, tylko ze nie pępowina ale siusiaczek:-D:-D:-D;-) moze sie gdzieś podwinąc i robi sie z tego dziewczynka:-)
aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
zapomniałabym:
Kamalodz gartulations z powodu synka, niech się chowa i informuj nas na bieżąco :-):-):-)
 
a,
jeszcze mi sie przypomniało. że lekarz poznaje nie tylko po siusiaczku ( tudzież pępowince:-):-);-)) ale również po jąderkach bo podobno już w tym wieku co u nas to już stepują do moszny:-):-):-). I zamiast jajników w brzuszku jak mógł odczytać wcześniej robią sie jąderka:szok::szok:
no i zapomniałam, ze są tez specjaliści co poznają po układzie kostnym maluszka:confused:
 
Jobo to rzeczywiście nie dużo . Ja jeszcze nie mam 5 na plusie i tez uważam, ze jest okij.
Serdeczne gratulki z okazji radosnej nowiny o córeczce :-):-):-):-)
 
Jobo- gratulki:-D
Własnie własnie- te chłopaki to wogole nie sa pewne...:-)
Ale jak juz jednak okaze sie ze na 100 to sa naprawde fajne te chłopaki....
 
reklama
No to Kamalodz mnie nastraszyła, jak to listopadówki -a gdzie październik??OMG przerażenie w oczach chyba zaczynam się bać:szok::szok::szok: i ten filmik z soboty o porodzie - jak sobie go przypomnę to ze strachu najchetniej schowałabym się do szafy
Sylka spoko loko Ty masz koniec miesiąca, a ja początek tak więc stąd ta różnica. W sumie siódmy zacznę za 1,5 tyg.
Gratuluje kolejnej mamusi :-) poznania płci
aOLA mam pytanko może by tak oprócz terminu porodu i płci wpisać imionka dzieciaczków??Jak sie na to zapatrujesz?W ogóle jak Wy wszystkie sie na to zapatrujecie?
 
Do góry