reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

oj to dobrze ze to nie tylko ja mam taki duzy brzusio haha, a co do plci to raczej jeszcze nie bedzie widac ja bylam wczoraj u ginki czyli w 14 tc i powiedziala ze za wczesnie a juz mialam nadzieje ze sie dowiem ale trudno moze nastepnmym razem czyli w 18 tc:happy2: Momi to idz na zwolnionko ja jestem i sie obijam od rana do wieczora i ciagle cos wcinam:-D
 
reklama
Mili: na zwolnionko poszłabym baaaardzo chętnie, ale parę miesięcy temu otworzyłam na spółę z kuzynką firmę i nie mam sumienia zostawiać jej samej ze wszystkim - i tak jestem traktowana ulgowo... Czułabym się głupio siedząc w domu i wiedząc że ona na nas dwie zasuwa... Doszłam do wniosku że dopóki będę w stanie i lekarz nie będzie widział przeciwwskazań - będę pracowała normalnie.
A z brzuszkiem to u mnie jest tak , że z jednej strony nie mogę się doczekać, bo chcę żeby już cały świat wiedział że będę mamą!!!!:-) a z drugiej - to nawet dobrze że jest mały, bo 21 lipca biorę ślub i duży brzuszek mógłby nie zmieścić się w moją suknię:tak:;-)
 
no to Momi gratulacje z okazji SLUBU! ja siedze na zwolnionku bo na poczatku mialam plamienia i wolalam nie ryzykowac:no:
 
Mili - plamienia ma 3/4 kobiet - przynajmniej z tego co ja wiem. Mój ginekolog też uspokaja więc nie przejmuj się - będzie dobrze. Pewnie że jak masz taką możliwość to siedź w domku i wypoczywaj - teraz najważniejsza jest dzidzia i wasz spokój!!!!
 
Acha, i dziękuję za gratulacje - strasznie dużo z tym zamieszania i stresu, ale cóż - maleństwo chciało przyjść do nas teraz, a nie czekać do ślubu;-)
 
:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Mili -cudofffny- pozazdroscic-ja musze poczekac na taki efekt jeszcze pewnie ze 2 tyg. ale masz naprawde piekny domek dla dzidzi
 
reklama
:-D:-D:-Dhahahaha-dobre- tylko ciekawe ile ciezarnych ma ochote akurat na karmelkowe-a jak zaczna wybrzydzac i beda chcialy ginger-imbirkowe-hurtownie zaloze hihihhi
 
Do góry