reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

My własnie wrócilismy ze spacerku,mija niunia gaworzy po swojemu i niechce mam czy tata powiedzieć.Bede cierpliwa i wkącu to usłysze.
 
reklama
No malizna mowi "mama" juz jakies 3 tygodnie.Na poczatku zupelnie nieswiadomie....ale widze,ze pomalu to sie zmienia.Wie,ze jak zawola "mama" to ja sie pojawie :tak: Naprawde!Takie odnosze wrazenie przynajmniej :-)

Sylka bo to byl naprawde pieeeekny okres w zyciu kazdej z nas.Rozne miewalysmy momenty....Pamietam jak rodzilam z Albi a Dawidek przeciez ostatecznie przyszedl na swiat duuuuzo pozniej :tak: To znaczy o tyle duzo,ze ja zdazylam wyjsc ze szpitala(po 2 tygodniach) a Albi jeszcze siedziala przy kompie 2w1 :-D Kurcze...az sie wzrusza czlek :-D
 
a ja pamiętam jak maiłam wizytę na 17 stycznia i byłam spokojna, bo z usg i okresu wychodził nawet 14 luty
a tu bach wody mi odeszły 13 :szok::szok::szok:i tak szybko znalazłam sie na porodówce, ze nawet smsa nikomu nie wysłałam i Pumi sie do mnie potem dobijała do szpitala, tzn smsem
tak to był piękny okres naszego życia:tak::tak::-D
 
Mili sa sliczne te butki!

Ja tez zaraz sie na spacer jakis wybiore.Cos dzisiaj nieogarnieta jakas jestem zupelnie :baffled: Z dzidziolem sie przewracam po podlodze zamiast sie wziac za jakas robote.A sajgon mnie sie w domu zrobil,ze ho,ho! :szok: Ale moze lyk powietrza pomoze :-D:tak:
 
Kasiu mam pomysl, jezeliby ta babeczka nie chciala wystawic tych butek to czy moglabym prosic Cie o kupno i wyslanie jak juz bedziesz w pl bo jednak chce te butki , bedzie Natalia miala na pozniej a na slub kupie jej inne, jezeli to Ci nie sprawi problemu kochana i powiedz ile u Was kosztuja
 
reklama
sliczne butki, tylko troche drogie, albo mi się zdje

a mój Kacperek zjadł cyca i znowu śpi, pewnie się bardziej przestraszył niż myślaąłm:-(

a jeszcze pamiętam, ze na koniec stycznia zostałyśmy Asia, ja, Pumi, i Kama
no i Albi ciagle czekałą...
ja wykruszyłam się pierwsza, Asi powiedzieli , ze czekają do wyznaczonego terminu, choc ktg Baryska było niepokojące i zrobią cc
Albi urodziła po mnie a Pumi chyba najpóźniej, jak się nie mylę, bo Kama tez długo czekała:confused:

a tak się całą ciąże bałam cc i jak na złość musieli mi zrobić cc:-(
ale najwazniejsze , ze wszystko sie zakończyło pozytywnie:tak::tak::-)
w szpitalu byłam tydzień a potem babka nie chciała mi wydać świstka, zęby wziąć pieniądze za pobyt powyżej 4 dni w szpitalu, bo poród na to sie nie kwalifikuje
a co ją to obchodzi:angry:

ale ja leżałam na patologii ciąży:-(
 
Do góry