reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Nie no normalnie tyle się napisałam, a tu mi posta zeżarło :(

Nadrobiłam was, ale już zmęczona jestem więc dobrej nocki wam życzę dziewczyny :-* śpijcie dobrze :)
 
reklama
Pobudka :-D
Która idzie ze mną napić się pysznej glukozy :-D

Oglądałam wczoraj Top Chefa, ale usnelam na robieniu ciast :p
Kto odpadł?
Idę się szykować, bo muszę wcześniej moją młodzież odwieźć.
 
Dobry!
Js też jestem placzka...ostatnio miałam powód, bo po 11latach odeszedl psiak u moich rodziców którego sama do nich przyniosłam...do tego w tym samym dniu dołożylo się jeszcze kilka innych rzeczy. .
Miałam sen, że musiałam uciekać przed niedzwiedzicavz młodym praktycznie w centrum Krakowa. ..uciekłam ms do drzewobi nie wiem dlaczego zadzwoniła po byłego o pomoc z którym teraz kontakt m normalny.
Poza tym to nie wiem vzy młodemu jakąś alergia się mie ujawnia bo znowu go kaszel w nocy zrywal taki suchy a to już trzeci tydzień. .
 
No i wracam do wyra. Kacper miał na wieczór chrypke, w nocy pokaszliwal a jak poszlam go budzić to zachrypniety cały. Zostawie go dziś w domu i zobaczę czy uda się podleczyc;) a że jestem leń to Cyca też zostswilam, nie chce mi się iść w deszcz na przystanek:p a poza tym tak się zalił, że: mamo tak mi przykro, że będę jechał bez brata, tak go kocham. Nie wiem po kim taki manipulant.
 
Mcpearl na szczescie Ł nie przeszkadza to ze nie ma wyjscia ;-)

Sprite ten pokoj owszem jest waski, ale na tyle dlugi ze lozko na 200 plus szafa na 230 sie zmieszcza ;-)

A ja nie ogladam nic bo nie mamy tv :p

Sprite ja tezntvn playerem sie ratuje :-)

Doggi znaczy sie sa postepy jesli o siare chodzi a to juz cos ;-)

Laydeek Ł tez mega spokojny i przy klotniach wkurza mnie to na maksa. Dlatego on zawsze mowi ze to ja sie kloce a nie my, przeciez on spokojnie mowi ;-)

Jezyk no ladnie manipuluje mamusia juz w tym wieku ;-)
 
Hej dziewczyny. Ja juz nie mam sił do tych konowałów. Ginekolog nie chce mi wystawic recepty na zstrzyki. W szpitalu tez nic nie wskorałam. Wczoraj mąż poszedl do lekarza ogolnego w przychodni i trafil na idiotke mloda ktora zwalila wszystko na starsza kolezanke. Ta ma przyjsc dzis na wizyte domowa. Mialam przyjsc do nich ale przez telefon powiedziałam ze mam lezec i nie przyjde. Rozbolala mnie glowa i dół brzucha z nerwow. Poryczałam się
Prorodzinny kraj dbajacy o ciężrne.
Moje dziewczyny wstaly z chrypą kaszlały w nocy i slabo wyglądają. To tak na dobicie mnie.
 
Nulini my mamy takie duże łóżko ze T się może oddychać i oddychać a i tak nawet nie zbliża się do mnie ;)

No ja z naszym 140x200 szału nie mam :-p
Widzisz, jestem 2 tygodnie przed Tobą a już od tygodnia mam siarę, też jakoś szybko tym razem :-D Też wyję z bezsilności :-:)-:)-(

LayDeeK, my też mamy miejsce po obu stronach łóżka ;-)

Sprite, wczoraj szlag mi trafił wszystkie zdjęcia z suwaczka i musiałam nowe poustawiać, a nie pamiętałam, jakie miałam ślubne :-p
Spoko, nie jesteś sama, mnie wzruszają zawsze dzieci, ludzie starsi i zwierzęta, jak takie osoby cierpią w filmie czy gdzieś, to od razu mnie za serce łapie, bo są tacy bezbronni :-(

agulqa, ja tam zawsze szukam raczej tanich opcji ;-) Więc spokojnie się nie przejmuj, szafę mieliśmy 3 lata z IKEI za 300zł i nic się z nią nie działo, a naprawdę, była najtańsza, nigdy nigdzie tańszej nie widziałam :-D

Ewi, ja każdego dnia wyłam w pierwszej ciąży, dramat :no: Teraz to naprawdę sporadycznie...

AZA, no właśnie mam na łapach takie grudki pod skórą i to one tak cholernie swędzą :wściekła/y:


A mnie oczywiście co się śniło całą noc??? ZUS!!! :wściekła/y:
Ciągle tylko na PUE sprawdzałam, ile mi wypłacą i raz wyskoczyło, że 3.000zł, ech, miło by było...
 
reklama
hello!

zdrówka dla choróbek!

Nulini, oooo mogłoby wpłynąć 3tys., ale czad :tak::tak::tak::tak:
czyli dobrze zauważyłam, że masz inne foto? :happy2:


miłego dnia! ja dziś po recepty jadę i już mnie skręca :-(
 
Do góry