reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Megami, on ma milion pomysłów na minutę...Kraków, Poznań, Wałcz, Krosno...porzucenie wojska i praca informatyka...nie nadążysz ;)

alecta, przerąbane...
 
Hej, zawsze sobie o forum przypomnę jak wchodzę po przepis na pancakes :D

Duuuze wasze chłopaki :) Moja ma 78cm i 9kg :)

Co tam jak tam? ;)

U nas panuje ospa najpierw Alicja miała i przeszła bardzo łagodnie a teraz po 2 tygodniach Nina ma i jest cała wysypana, nie pójdzie na zakończenie roku szkolnego... Ja tylko się modlę żebym ja nie miała bo nikt nie pamięta czy miałam w dzieciństwie :p
 
reklama
To zdrówka Femme dla Was wszystkich, u nas wszyscy prócz G ospę przeszli i zawsze tak jest,że choruje się zbiorczo :-D

A wiadomo,że większość dziewczynek drobnych Alicja od szwagra też waży coś ok.9 kg i jest niższa od Gniewka, za to Filip od brata jest niższy ale waży więcej niż G,każdy inny:)

Koniec roku jutro u Antosia (ma mega świadectwo, najlepsze jak dotąd średnia 5,23) i koniec podstawówki, a Miki też super ale świadectwo jeszcze opisowe,ale od przyszłego roku się zacznie bo 4 klasa :rofl2:

Miłego dnia, pogoda piękna :biggrin2::biggrin2:
 
Do góry