reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Mysza,tak ja już w pracy ale tylko na 3/4 etatu.nie jest źle,daje rade ze wszystkim-rano Jagoda do żłobka a Nina do przedszkola,potem do pracy,potem po Jagode ,spacer z nią,potem drzemka i wtedy wraca starsza,obiad i na dwór.a potem wieczorne jedzenie i spanie.zakupy przyjeżdżają same a sprzątanie w weekend,mamy podział z mężem.i tyle,kwestia organizacji.my też w październiku mamy rocznice ślubu i też jedziemy na weekend gdzieś,zabieramy Jagode a Nina z dziadkami zostanie.
 
reklama
Gratki dla Ignasia :happy: medal dla mamy ;-)

Udanej niedzieli dla Wszystkich :-) u nas Miki ma zapalenie gardła i antybiotyk, a Gniewko nadal katar i nadal robimy inhalacje :tak:
Pogoda ładna i idziemy na roczek popołudniu.
 
Gratulacje z ząbka :)

My na basenie wczoraj byliśmy :) Było świetnie!!! O ile książę nie będzie zasypiał o tej godz co zajęcia to będziemy co sobotę jeżdzić.

Nocki od jakiś 4 dni bez karmienia o 23/24 :)
 
Nulini gratulacje dla Ignasia :)
My póki co mamy jednego , lewą dolną 1 :)
We wtorek idziemy do szczepienia i aż truchleję jak sobie o tym pomyślę... Może przewrażliwiona jestem... U nas póki co jest spokojnie od chorób :) I na szczęście mleko kozie smakuje i apetyt młody ma większy (chociaż do tej pory nie mogę narzekać) :)

Bada m. , Suseł zdrówka dla dzieciaczków :-)
 
Mommy super, że basen sie podobał ;)

Zuzanna no to oby jak najdłużej bez chorób. A jakie mleko dokładnie pije?

U nas już z górki. Jeszcze resztki kataru, ale jest ok.
 
reklama
Do góry