reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

u mnie na salce dość fajnej. takiej z 3 piętrową klatką ze zjeżdżalniami, kulkami, przeszkodami itp. + posiłek urodzinowy typu pizza, jakieś czipsy, cukierki itp. 35 zł os osoby/3h. w aquaparku mamy ofertę na 3h, w tym 2h w strefie rekreacji i sportu z animatorem + 1h w salce urodzinowej z animatorem, gdzie oprócz zabaw jest też posiłek tj. coś ciepłego typu pizza/hot-dog/hamburger/naleśnik itp. + czipsy, paluszki, soki oraz dodatkowo płatny 50 zł tort (taki spokojnie na 10 osób). koszt dla jednego uczestnika (do 10 osób) 45 zł i 40 zł (pow. 10 osób).

ale reklamują się też kluby malucha i prywatne przedszkola i nawet dziś widziałam baner z info o urodzinach za 10 zł od osoby, ale nie mam pojęcia co zawiera cena.
 
reklama
Sprite rozwalasz mnie :-D :-D

Mi to obojętne w sumie czy koziorożec czy wodnik ale kieruję się lekko w stronę wodnika też :-) Jeszcze 17 dni do wodnika, chyba wytrzymam? ;-)

Mój stary doczekał się ślubu, już ponad rok temu po 8 latach narzeczeństwa :-D Ja nie chciałam kościelnego, nie chciałam wesela no ale skończyło się weselichem i konkordatowym ślubem ;-) Ale te lata lecą.... A na pierwszą rocznicę ślubu mieliśmy pierwsze usg wtedy jeszcze naszej fasoli ;-)
 
Ja bym bardzo chciała Wodnika, bo są zaj.ebiste, ale wszystko wskazuje na to, że jednak będzie Koziorożec.
Oby tylko za moją babcią się młoda nie wydała, bo nie wytrzymam z nią pod jednym dachem :p
A jeszcze najlepsze jest to, że Lilki chrzestna i chrzestny to wodniki więc w ogóle klan byśmy stworzyli :p
 
Ja w ogole nie znam sie na zmakach
Wiem thlko ze moja sis ryba i mam ochote zabic a ł ryba i kochany

Bola mnie biodra
I picz.ka
Jak to jest z tantum rosa? Na opakowanii napixali ze maks 7dni z rzedu mozma uzywac
To pfawda? Bo mi juz mimelo 7dmi i odstawilam ale dzis boli i chetnid bym uzyla
 
reklama
Do góry