reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Cześć kochane - widzę delikatny temat poruszono;) Mój bardzo się poprawił ostatnio jak ja byłam w pracy a on na opiece z Julką. A teraz będzie miał prawdziwy chrzest bojowy, bo ja leżę w szpitalu po operacji a ich czeka pierwsza noc bez mamy a więc i bez cycusia... Ech gdyby mnie tak bardzo brzuch nie bolał może bym trochę odpoczęła;)
 
reklama
Dziewczynki ja sie melduje tylko po usg połówkowym....wszytsko z dzidzia ok, wszytskie parametry w norie, rosniemy ladnie, termin z usg na 2.08 a z miesiaczki na 31.07..wiec dalej zostaje przelom lipca i sierpnia..zobaczymy jak wyjdzie...no i bedzie DRUGI SYNEK:):)
Ja od poczatku jakos przczuwalam ze bedzie drugi chlopak..maz byl przekonany ze dziewucha..i chyba troszke, moze nie rozczarowany bo sie ciedszy, ale nastawial sie na dzieczynke...
przynajniej chlopcy beda razem grac w pilke:)

no i mamy mega probelm z imieniem..poki co u mnie wygrywa maksymilin, aleksander, bruno, kajetan albo oliwier....tyle mi sie podoba...
 
Jagus_87 duzo siły i zdrowia!

Ikasia - gratuluje synka, ja licze na dziewczynke! Widze imiona wybralas takie ktore sa na topie i modne ostatnio. Ja dla chlopca mam Dominik Dawid bo obecny syn ma Dawid Dominik ;)
 
Ikasia, gratuluję drugiego siusiaczka! Mi podoba się Maksymilian.

Jaguś, odpoczywaj w tym szpitalu, żebyś jak najszybciej doszła do siebie.

Kaczuszka, ja też rozpoczęłam powrót do pracy od zwolnienia. Nie byli zadowoleni, ale cóż zrobić. Ale ostatnie zwolnienie (2.5 tyg) już nieźle dało mi po kieszeni więc mam nadzieję, że nie będzie się to za często zdarzało.


W temacie pomocy męża, mój mi pomaga dużo, ale ostatnio też dużo to wypomina. Ogólnie jakoś słabo się doagadujemy ostatnio... nie wiem, już co robić... codziennie się o coś kłócimy... to się pożaliłam...


Ana, witaj!
 
Malinka, nie stresuj się - może to chwilowy spadek formy z tym brakiem porozumienia między Wami.
Ikasia - gratki siurka ;)
 
Ana ja mam na 22.08 :)

Blanka a jedna dziewczyna zadala pytanie czy normalne jest dawac piers dziecku na histerie (tak w skrocie) i tam wiekszosc twierdzi ze tak.. a ja twierdze ze to nie jedt wychowawcze.. bo dziecko nabroi i wzamian dostaje swoje ulubione mleczko.. wytlumaczylam swoje zdanie ale stwierdzily ze zostawiam dzieci same sobie w histerii.. haha mino ze mowilam ze przytulam tlumacze itd..
Ich zdaniem jak dziecko uderza laptop(bo o tym mowa byla) i mama powie nie wolno.. dziecko dostaje histerii i wtedy cyc..
Baa u kilku mam nie ma w slowniku slowa nie wolno.. dziecko ciagnie garnek z goraca woda a mama mowi Jasiu nie ciagnij garnka bobjest wbjim goraca woda i mozesz sie popazyc ... a jak leci na ulice to wola jasiu nie wybiegaj na ulice bo moze Cie auto potracic ..iiii bum.. za pozno .
Ja mowie nie wolno..czego nie wolno i dla czego... a nie jak to one stwierdzily ze rodzice mowia nie wolno dla swojej wygody by nir musiec tlumaczyc.
Ojj tylko sie wkurzalam czytajac to.

Aa ja znowu chora ;( i Emilek sie zarazil ;( zla na maxa jestem..bo ja sobie poradzr ale on biedny oddychac nie moze.. caly dzien placze ;( ta ciaza mnie wykancza.. ja co chwile cos lapie ;(

Ikasia a nie chcesz skrocic Aleksander na Alex (chyba ze bedziecie Olek wolac ) A Maksymilian na Max. Ja zaluje ze Alex jest Aleksander bo za duuuzo tego pisania hehe.

Gratuluje synka ! Beda najlepszymi przyjaciolmi :)
Ale wam wczesniej mpwili ze chyba dziewczynka ? Ojj ja to bym chyba zwariowala jakby z dziewczynki chlopiec wyszedl.. ni ale to juz 4 ..


Ja usg za jakis miesiec wiec yyyy czekam i sie mecze bo ciagle mysle...
 
Siva, to już trwa od jakiegoś czasu niestety...


Akuku, a co zrobić, jak mówię nie wolno, a łobuz specjalnie robi mi na złość? a jak np. zabieram zabawkę, którą we mnie rzuca albo odciągam go to ryk... staram się przeczekiwać albo zabawić czymś innym, ale może są jakieś lepsze metody?

a i oczywiście życzę co dziewczynki, choć po moich przejściach wiem, że najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe
 
Ostatnia edycja:
Malinka u nas tez takie wyliczanki sa... w sumie to ja to kiedys zaczelam.. i tak sie ciagnie.. ja przestalam a m w zaleznosci od poziomu zmeczenia mowi lub nie. Ogolnie jest dobrze i duzo pomaga ale po np kilku dnoach mojego odpoczynku mowi ze wszystko robi a ja nic i ehh.. ale wiem ze ma duzo racji bo ja serio na nic sil nie mam ostatnio... przez kilka miesiecy tylko on wstawial i wieszal pranie.. pozniej przewaznie on prasowal jak juz sie wysypywalo z kosza..bo ja codziennie na jutro przekladalam.. ehh
Obiady z reguly ja robie ..choc wczoraj m zupe gotowal.. zajmuje sie dziecmi itd.. i tak jestem w ciazy i mam "prawo" byc przemeczona a tak naprawde mysle ze zmeczenie..i lebistwo.. i brak checi na cokolwiek ;(

Moze porozmawiajcie szczerze o tych wyliczabkach..ja kiedys m powiedzialam ze zrobie tabele i bedziemy zapisywac kto co zrobil.. bo juz mialam dosc haha.
 
reklama
Jaguś obyś jak najszybciej doszła do siebie :) żeby nie bolało juz tak bardzo....

Ikasia gratuluje chłopczyka drugiego :))) To bedzie mial Tymon towarzystwo! Super,tym bardziej ze róznica wieku mała .

Malinka hmmm a który związek kryzysu nie przechodzi? Zaden kochana wiec pewnie po burzy zaświeci słonce...

Akuku dzieki że zaspokoiłaś moją ciekawośc :) To tylko mogę sobie wyobrazic te metody wychowawcze cyc za kare ło matko :szok: raczej w nagrode za nabrojenie i histerię :zawstydzona/y: Ja tez mówię ciagle nie wolno! No jakoś trzeba dziecko nauczyć co wolno a czego nie, tak? Jak Fifi idzie i wrzuca co popadnie do kibelka to nie stoje nad nim i się nie rozczulam tylko mówie ,że tak nie wolno:) to oczywiste....

Współczuję choróbska Tobie i Emisiowi :( Wracajcie do formy :)

Ana to podobnie zrobiła moja kuzynka... od dziecka powtarzała ze podobają jej sie dwa imiona dla chłopca Filip i wiktor / Jak urodzil sie pierwszy miala dylemat wiec które imie wybrac ... a ze tak i jedno i drugie sie jej podobało dała małemu Filip Wiktor .... pożniej znów ciąża, znów chłopak i dla odmiany Wiktor Filip :)
 
Do góry