reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

witam wieczorowa pora u mnie po dzisiejszym godzinnym spacerku po sklepach spojenie przypomnialo o sobie ;/ zaraz ide sie polozyc i pooglsadac cos;)

Indziorka no to my ten sam rocznik jestesmy ;D Tylko mnie za mlodsza czasem uwazaja wkurzajace ;/ A ciateczka same pysznosci pichcisz ;D

Magda no wlasnie ja widze ze Tobie tez Marcelek dal pospac ;D A babeczki sa poprostu przepiekne i takie slodziutkie ;) Tylko pozazdroscic pomyslu;) Male reniferki ;D

czarni najwazniejsze ze wozek przyszedl i sie podoba ;)

Afja swieta w trojeczke i tak pewnie beda dla Was bardzo wyjatkowe ;)

martinek Gratulacje corci ;) w razie czego sluzysz pomoca odnosnie laktacji ? ;) Super ze juz w domku i swieta spedzicie juz razem :-)
 
reklama
dzieki dziewczyny..opisze swoj porod jak bede mala chwilke,,czyli nie wiem kiedy:) porod to jedno ale tematem rzeka sa dziewczyny ktore ze mna lezaly, a bylo ich 7 lacznie...przewinelo sie - masakra niektore nie wiedzialy nic.

gosia081145 - tak sluze pomocą..bo naprawde walczyłam mocno ...jednak po cc to trudna sprawa. Bylam w poradni laktacyjnej i naprawde odpukac dbrze idzie:)
 
2012-12-21 15.40.33.jpg
Helenka - 4 dni:)
 
Czarni ja słyszałam. Są babeczki, co je czyści, albo wymiotują. Są też takie, co mają objawy zatrucia/jelitówki kilka dni. Różnie bywa. Być może to jednak tylko jakiś wirus? Ja tak przechodziłam jelitówkę. Nie miałam silnych objawów, tylko takie coś dziwnego właśnie:baffled:


Gosiu spojenie bywa bardzo mściwe. U mnie za byle co odpłaca strasznym bólem:oo: Oszczędzaj się i staraj jednak nie szaleć:-p
 
Martinek ślicznotka :) i jak pisze Madzia tez czuje ten zapach :) uwielbiam :)

Madzia własnie nie wiem co to jest tak mam 2 razy dziennie a niedobrze mi kilka razy dziennie mam tak od wtorku albo od środy juz nie pamiętam..
 
Martinek to dziekuje w razie problemu wiem do kogo przyjsc po porade;-) A coreczka jest przesliczna sama bede miec coreczke i jak patrze na twoja malutka to juz sie doczekac nie umiem ;)

Magda no masz racje a ja ledwo poszlam do labolatorium i po czekoladki do prezentow dokupic ;0 ah czlowiek by musial caly dzien lezec w lozku by nic nie bolalo a to nawet nie pomaga czasem taki juz nasz los kobiet ;-)
 
Czarni pamiętam, jak pisałaś o tym samopoczuciu. To faktycznie dość dziwne, no ale wiesz, w 39tc to już się można wszystkiego spodziewać:sorry2: A nie miałaś tak w poprzedniej ciąży?
 
reklama
Do góry