reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Magda ...o rety...nie chciałabym,żebyśmy skończyły jak Twoja pacjentka...nie boli aż tak,żeby brać tabletki...jestem dość wytrzymała na ból i musi mnie naprawdę długo, nieprzerwanie boleć, żebym wzięła coś przeciwbólowego, a szczególnie w ciąży...więc zaciskam zęby i szukam pozycji, która łagodzi ból :) będzie dobrze! damy radę:)
 
reklama
No dziewczyny ja po depilacji. Przypomniało mi się właśnie jaki to dla mnie koszmar a do tego malowanie paznokci u nóg. Dzisiaj musiałam podjąć walkę jak wciągnąć brzuch u schyłku szóstego miesiąca ciąży. Nie jest to niestety możliwe ale po wielu karkołomnych figurach udało się w miarę. Ja do depilacji używam kremu i może dlarego dodatkowo mi to utrudnia, sama nie wiem.

Przejdę tera zna chwilę do dziecięcych ploteczek. Ja rożek miałam dla mojej córki, szału nie było. Dla Olka używałam taki podwójny kocyk z bawełny jak można kupić np. w H&M. Było mu cieplutko i milutko i tera z też nie inwestuję w żadne rożki. A mój sposób na ulewanie to po prostu tam gdzie główka podkładałam złożoną w kwadrat pieluszkę tetrową i w razie ulania wymieniałam tylko ją. Pościel czy prześcieradła wystarczą w zupełności dwa komplety. Mam ale na początku nie będę używać wystarczy mi na początek prześcieradło i pikowana kołderka. U mnie sprawdziła się super, miałam taką tylko wiadomo w inne wzory i używałam ze trzy lata do przykrycia
VANDRING RUTA Kołdra/koc - IKEA

Używam jej do dzisiaj do różnych celów i powiem że wcale nie wygląda na zniszczoną . Zapewne teraz też taką kupie ale czekam może będzie nowa seria bardziej dla dziewczynki bo ta taka raczej chłopięca jest.

Biłkabdg ja wczoraj myślałam że zaszalałam na zakupach ale byłam w błędzie. Ty przebiłaś wszystkie:-DSuper że tak udane miałaś łowy.
 
Magda z uk wlansie dlatego narazie kupujemy po jednym, i staram sie kupowac tak aby jesli nie odrazu to kiedys pozniej sie przydalo napewno, a tez kupujac bierzemy pod uwge, ze chcielibysmy aby bylo to nie dla jednego maluszka a dla jego rodzenstwa kiedys zostalo w dobrym stanie, a i w rodzinie siostra i kuzynki w podobnym wieku niebawem beda rowniez zapewne miec dizeci takze bedzie komu dac ewentualnie pozyczyc zanim to nasze drugie przyjdzie na swiat,takze nie szalejemy zabardzo,ale tez nie ograniczamy sie do najtanszego, tzn szukamy najtanszych ale w tej dobrej jakosci w jak najmniejszej ilosci zeby tylko na chwilke bylo,bo wiemy ze sie przyda w rodzinie :) Teraz zbieram opinie jak u innych mam ile czego sie sprawdzalo ;) Co do tabeli no tez zaskoczyly mnie niektore pozycje np ziemniaki eh w ciazy mam smaka od poczatku i wlansie poczatkowo zajadalam sie fasolka szparagowa tak mnie do niej ciagnelo, ostatnio jakos mniej, ale czesto mam ochote na fasole, widze ze ta biala gotowana ma dosc niski indeks to dobrze jutro bedzie fasolka po bretonsku na obiad :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny!
Ja musze narazie zniiknac z tad, nie jestem w humorze i dlugo nie bede. #Wczoraj cos sie wydarzylo, swiat sie zalamal, stracilam zaufanie.... Szukam drogi dalej, mam nadzieje ze znajde...
Odezwe sie jak bedzie dobrze i jak bede mogla wrocic do ludzi.
Co do mojego przeziebienia to nic sie nie poprawilo , od wczoraj nawet pogorszylo. Leze dalej w luzku.
Trzymajcie sie!!!
 
a ja wlasnie zakupilam rozek,poszlam na zakupy spozywcze,ale tak mi sie spodobal,ze go wzielam ;)
sloneczko swieci wiec zrobilam sobie maly spacerek.
teraz robie kapusniaczek ;) na przeziebienie dobrze rozgrzewa;)
 
Magda_z_uk ja do Ciebie mam pytanko bo ty masz dwie małe dziewczynki i mieszkasz w UK. Chodzi mi o to że ja zauroczyłam się ciuszkami z angielskiej strony internetowej Nexta i planuję trochę kasy wydać jak moja Lili się urodzi. Głównie o rozmiarówkę chodzi czy może pamiętasz albo masz jak sprawdzić czy jest duża różnica między np. bluzeczkami na 3-6 mieisęcy a 6-9 ? Bo ja ostatnio kupiłam na allegro jedną 3-6 i taka strasznie mała jest a ja nie chciałabym się wpakować w sytuacje że nakupię takich małych gówienek i nie zdążę wszystkich wykorzystać. Ja mam ciuszki Nexta dla mojego Olka ale tam jest różnica w latach np 4-5 lat, to jest też inaczej.

Pozdrawiam
 
mam takie pytanie dziewczyny, poniewaz od rana strasznie boli mnie podbrzusze ;/ nie wiem dlaczego, obliczylam sobie ze teraz mniej wiecej sa dni kiedy powinnam miec okres i nie wiem czy to od tego czy cos nie tak ;/ leze plackiem dzis i nic mi sie nie cche, teraz zebralam troche sil zeby zajzec co tam u Was :) Pozdrawiam Was serdecznie :)
 
Skorupka84 leż dalej plackiem i weź może nospę. Ja myślę że na tym etapie ciąży bóle w tzw. miesięcznicę okresu nie wchodzą już w grę. Jak ci nie przejdzie najlepiej skontakyuj się ze swoim lekarzem lub jedź na izbę przyjęć. Życzę poprawy.
 
reklama
Natal84 uważaj na siebie i dzidziusia. Nie wiem co Ci napisać...żal mi Ciebie, że świat Ci się załamał i straciłaś do kogoś zaufanie...trzymaj się ciepło :)
Jak cio możesz tu do nas pisać o wszystkim, na pewno ulży niż trzymanie w sobie wszystkiego. Tu Cię nikt nie skrytykuje i nie obgada za plecami, bo znamy się tylko na bb :) I to jest niczym jak ja to mówię terapia dla każdej z nas :)


MAMAAGA4 nio troszku zaszalałam na zakupkach i teraz troszku an wstrzymanie wezmę. I kolejne łowy na koniec pażdziernika, początek listopada :) Teraz poszukuje poszewki do: podusi i kołderki do łóżęczka. Chciałabym bielusie gładkie. Jak Ci się gdzieś rzuci na allegro puść mi kochana linka :)

Skorupka84
skontaktuj się z lekarzem koniecznie. Lepiej to sprawdzić. I dzisiaj leżenie plackiem :) Daj znać później jak się czujesz?

Alicja32 podeślij foteczkę zakupionego rożka :) ja jeszcze nie kupiłam.
 
Do góry