reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

hej

Czarni Twoja córa tak wcześnie wstaje?? Nie da się jej przestawić jakoś? Ja sobie nie wyobrażam takich wczesnych pobudek, raz mi dziubek tak wstał i naszczescie sie nie powstorzylo, ostatnio pieknie spał do 7-7:20 a dziś wstał o 6:10 i tez pewnie koło 8 mnie zmuli :baffled:
Ja śpie przy zamknietych oknach niestety bo mąż jest alergikiem i przy otwartych by sie zakichał, jakos sie juz przyzwyczaiłam :tak:

A i spiesze donieść że zrobiłam ten test z sody i wyszło na dziewczynke ! Nic sie nie zadziało, zero jakiejkolwiek reakcji, nawet jak potrząsnęłam żeby sie wymieszało..... hehe a przypomnialo mi sie w trakcie sikania, dobrze ze mialam porządny zapas z nocy hahah:-D:-D
Ciekawe której z nas sie sprawdzi ! heheh
 
reklama
Nie marzenko moje dziecko to wyjątkowy śpioch dla niej najlepszą pora na wstawanie to 10 ja walczę. Z oliwia chodziłam późno spać i przesypialam południe a teraz zasypiam o 11 12 i budzę sie o 4. Dziś już wstałam by sie nie zamulic już mam posprzątane już po zakupach i teraz wcinam śniadanie
 
Czarni wspolczuje tego wstawania wczesnego, ale szybka jestes po 7 a Ty juz ogarniet acala hihih ;)
ja w pracy ale dzis smarkam masakra alergia daje popalic, jak dobrze ze dzis pt przynajmniej w weekend odespie te calotygodniowe pobudki przed 6
 
Witam w kolejny mega upał.:cool2:
Od tej pogody na nic nie mam siły, choć mdłości i wymioty znacznie zmniejszone w tym tygodniu wiec wracam do normalniejszego funkcjonowania i nawet zrobiłam sobie przyjemność i na pedicure się wybrałam :-)
Ja coś czuje że u mnie chłopiec będzie choć nie mam nic przeciwko jak okaże się że to dziewczynka no ale zobaczymy, najważniejsze żeby zdrowe było
 
Cześć dziewczyny,

wasza poranna aktywność kwitnie wtedy kiedy ja właśnie wiozę młodego do przedszkola i zaliczam zakupy. Ale po powrocie nadrabiam czytając co u Was.

U mnie od rana gorąco, więc w dzień będzie upał jak wczoraj. A wczoraj od 21.00 rozpoczął się prawdziwy kataklizm: lał deszcz, wiał silny wiatr i tka burza była z piorunami że szok. Ale dzięki temu w nocy trochę się ochłodziło i można było odetchnąć.

Czarni, współczuję bezsenności mam to samo tylko ja nie mogę zasnąć wieczorem. Masakra dla mnie bo z reguły jestem śpiochem. Męczę się więc niemiłosiernie i myślę że raczej to nie minie, bo w poprzedniej ciąży miałam to samo z tą tylko różnicą że wtedy chciało mi się spać w dzień i spałam a teraz nawet w dzień nie mam na to chęci.:no:
Właśnie skończyłam śniadanko i czas na błogie lenistwo. Na przyszły tydzień muszę umówić się do fryzjera tak w ramach rozrywki no i poprawienia wizerunku.

Całusy:-)
 
Cześć dziewczynki
Ciężko mi się było dzisiaj pozbierać, w nocy u nas też straszna burza, ulice zalało, samochody postawały, prawdziwe widowisko mieliśmy pod oknem:baffled: No i dzisiaj mam badania i już się zaczynam denerwować:-( Trzymajcie proszę za nas kciuki!
 
hej wam;) po badaniach prenatalnych wszystkooo dobrze;) na szczescie maluch zdrowy i
musze wam coś powiedziec. Pan dr podczac badania prenatalnego zapytał "co miałaś z piewszym razem"( pamietał mnie bo tez on byl moim lekarzem, w sensie od badan prenatalnych.) ja mowie ze synka a on pokazuje na nozki ja tak patrze i mowie a co widzi cos pan?
a on to za wczesnie na okreslenie plci bo to 12 tydzien i czesto sie mozna pomylic ale na dzien dzisiejszy widze cos miedzy nozkami
smilie5.gif

hehe
tylko powiedzial ze mam sie nie nastawiac bo czesto w tak wczesnej ciazy sie mozna pomylic mowi tylko co dostrzegł. heeh
kolezanka stwierdzila ze bede miec synka zebym mogla go rozpiescic za to jak Kubusia nie moglam. jednak sama nie wiem czy w to wierzyc.
w sumie mi to tak strasznie obojetne jaka plec, w koncu to pierwsze dzieciatko ziemskie to obojetne pozniej by sie chcialo do parki
smilie5.gif

Byle by tylko zdrowe było. Tak sie ciesze ze te badania prenatalne wyszly dobrze, czekam jeszcze na wyniki krwi. ale jesli na tak dobrym sprzecie po usg genetycznym wszystko wyglada swietnie to mam nadzieje ze z krwi tez wyjdzie dobrze.
Miłego dnia
smilie3.gif
 
bo mialam syna z zespolem edwardsa, poza tym w katowicach przy usg genetycznym zawsze pobieraja krew do badania. to jest taki 2pack, jesli mozna tak to ująć. zawsze oprocz usg nawet przy prawidlowym obrazie robia badania surowicy krwi. tak juz jest. wiesz usg genetyczne uspakaja ze jest wszystkko dobrze jesli genetyk nie znajdzie zadnych nieprawidlowosci ale badanie krwi upewni cie na to 97% samo usg upewnia bodajże na 80% z tego co na papierach pisze.
 
reklama
ok rozumiem u mnie tez jestten pakiet ale mozna sobie rodzielic najpierw usg, a potem z krwi jak lekarz np zasugeruje

a powiedz mi jeszcze co z taka wiedza zrobic potem jesli np wychodzi ze cos jest nie tak, na tym etapie to juz chyba nic sie nie da zrobic?
 
Do góry