reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Jezu jak dobrze że ten dzień już sie kończy skwar moje dziecko było jak zmęczone że sama z siebie poszła o 9 spać. Mój mąż też śpi a ja wierzyłam że ja też pójdę ale nie bardzo jestem zmęczona.
Powiedzcie mi co to za test w sody bo jakoś nie bardzo jestem w temacie.
 
reklama
hej hej :) ma któraś kontakt z Gizmową? coś długo jej nie było .... a ostatni raz pisała że na wizycie dzidziuś miał za wysokie tętno....

ja Was cały czas czytam, nie mam weny na pisanie.. przepraszam:(
 
ja też jakoś rzadko piszę, ale czytam :-)

nie wiem co z Gizmową, też zauważyłam, że ostatnio nie pisała.
Ja od poniedziałku jestem prawie uziemiona w domu z córką, ma ospę wietrzną:-( Z dnia na dzień była coraz bardziej zsypana, teraz ma krosty nawet na rękach i nogach, łącznie ze stopami. Doktor przepisała Octenisept do odkażania, ale ja kupiłam jeszcze puder w płynie, żeby szybciej wysuszyć to dziadostwo. Ciężko jest posmarować Natalkę, ale z czyjąś pomocą się udaje. Ważne, że już jest poprawa.
 
Hej kochane,
melduję, że wrócilam z nad morza, jejku jakie tu są upały u nas, nad morzem to tak 25 stopni maksymalnie, przyjemna bryza, a tu skwar:D
Jutro poczytam co u Was...
sciskam...
 
Ja ze 2 dni temu znalazłam przypadkiem na innym portalu Gizmową gdzie pisała że wszystko wporządku, także jak widac wszystko u niej ok, ale chyba znalazła sobie inne forum.....
 
hej :) No to i ja już po badaniach, wszystko jest ok, dzidziuś cały i zdrowy choć trochę leniwy;-) potem opiszę dokładnie w odpowiednim wątku. Wczoraj nie miałam już siły pisać, upał był nieznośny i jak tylko wróciliśmy ok 19-tej od razu się położyliśmy(odpocząć na chwilkę) i zasnęliśmy. Ocknęłam się ok 1 w nocy. Dzisiaj zapowiada się podobnie, chyba nad jeziorko trzeba się wybrać:-) Miłego dzionka życzę;-)
 
ale dzis upal, ale w koncu lato ;) najwazniejsze ze ja w formie 2 trymestr juz za 4 dni zaczne wiec sie dokczeac nie moge ;) na obiadek na szybko makaron z jagodami zrobilam
 
Ale dziś cisza :-D wszystkie odpoczywają
Mi to sie nic nie chce obiad zjedzony czeresni sieobjadlam sie i legam. Jutro moje dziecko jedzie do swoich chrzestnych jestem przerażona pierwszy raz oddaje ja komuś na tak długo a szczegulnie na noc zobaczymy jak to będzie najwyżej zaraz wróci
 
Hej dziewczyny, witam sie z Wami po podrozy. W czwartek ok 21 dotarlam do miejscowosci mojego S. Jestem bardzo zadowolona z pogody, bo jest cieplo, ale jest tez chlodny wiatr od oceanu. Narazie przestawiam sie na inny klimat, sen mnie zmaga rankiem do poludnia, dzis wstalam o 12, bo S. dzwonil z zapytaniem jak sie czuje i czy wszystko ok. Za miesiac czeka nas prawdopodobnie przeprowadzka do Nicei, a jakies 2 tygodnie po niej moj powrot do Polski. Od dzis bede sie odzywac codziennie, bo musialam nadrobic czytanie postow ;-) Pozdrawiam Was wszystkie cieplo
 
reklama
Ale żar, w domu mam 30 stopni i nie chce być nic mniej... Chyba se wezme lody z lodóweczki :-). Kupiłam dziś w Lidlu (lokowanie produktu nieopłacone), bo musiałam coś ze sobą robić, bo chcieli, żebym malowała krzesła drewniane. Pomalowałam jedno i powiedziałam, że śmierdzi i koniec.

Jutro widzę się ze znajomymi, co nie mogą mieć dzieci... jeszcze nie wiedzą, że nasze trzecie już rośnie. Nie bardzo wiem, jak się zachować, bo wiem, że to dla nich bardzo duży ból. Nie mieli kasy na in vitro, i nie ma szans, bo wiek przekroczony.

A w środę idę na amniopunkcję. Dziewczyny - mi mówili o 4 tygodniach czekania (szpital Bielański, Warszawa). Chyba, że zobaczą, że coś źle, to mogą zadzwonić po 3-ech.

Trzymajcie się w ten gorąc! Często się chlapcie wodą i wcinajcie lody, bo każą nam jeść wapń :-).
 
Do góry