reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Wg tego kalkulatora wychodzi, że dziewczynka będzie... Kochaliśmy się ok godzine przed uwolnieniem komórki jajowej, więc jak najbardziej na chłopaka i jakoś mnie się wydaje, że będzie chłopak...
 
reklama
Dziewczyny ja nie wiem czy to normalne ale nie mam mdłości i wcale nie wymiotuje. Z jednej strony sie cieszę że nie przechodzę przez te katusze, ale z drugiej denerwuje się.Sama nie wiem co myśleć.
 
Dziewczyny ja nie wiem czy to normalne ale nie mam mdłości i wcale nie wymiotuje. Z jednej strony sie cieszę że nie przechodzę przez te katusze, ale z drugiej denerwuje się.Sama nie wiem co myśleć.

Gadałam dzisiaj właśnie na ten temat z moim ginem. Ja miałam przez 2 tygodnie mdłosci i się zaczęły za sprawą luteiny i jak odstawiłam, to zelżały. Przez ostatnie 2 dni nie miałam w ogóle i dzisiaj rano mnie dopadły. Ale to są małe mdłości. No i właśnie pytałam lekarza, czy trzeba mieć mdłości. Mówił, że nie trzeba. Mówi się, że jak są, to dobrze, ale jak nie ma to nie należy się martwić. Przy mdłościach, też ciąże obumierają.
 
Hej, widzę że włączyłyście się do zabawy na kalkulatorze płci. Dobre nie?!
Zawsze to miła odskocznia od naszych mdłości lub braku mdłości.
Właśnie wróciłam z pleneru, młody wyszalał się z kumplem, ja odetchnęłam, zaczyna się mecz, nerwy trochę mnie puściły ale na meczu mogą wrócić:no:
 
reklama
Do góry